Młodsze Orliki wygrywają inaugurację

Aktualności

21.01.2019

Po czterech bramkach Mateusza Stępnia oraz pojedynczych trafieniach Romualda Cieślaka i Aleksandra Sułkowskiego UKS 141 Warszawa U-10 (rocznik 2009) trenera Pawła Drożdża wygrał inauguracyjne starcie w lidze zimowej RSSport z Mazurem II Radzymin 6:2.

Paweł Drożdż, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę rozpoczęliśmy rozgrywki w lidze zimowej. Wynik pierwszego meczu był bardzo dobry, gdyż wysoko wygraliśmy z drużyną Mazur II Radzymin 6:2. Choć wynik wydaje się dobry to sama gra jeszcze nie jest taka jaką chciałbym oglądać. O ile pierwsza połowa poszła naszym małym piłkarzom bardzo dobrze, druga była w naszym wykonaniu słaba: dużo chaosu w rozgrywaniu piłki, dużo głupich strat pod swoją bramka, brak dobiegnięcia do bramkarza po strzale na bramkę i błędy w ustawieniu. Trzeba jednak przyznać, że drużyna robi coraz większe postępy i jej rozwój idzie w dobrym kierunku. Oby dalej nie było problemów z frekwencją na treningach, a wtedy będę spokojny o dobry poziom drużyny.

U-10: UKS 141 – Mazur II R. 6:2
bramki: M.Stępień (4), R.Cieślak, Sulkowski
UKS 141: K.Nowak, L.Pietruliński, R.Chmielewski, Kępka, Dawniś, K.Góraj, Grabowski, Sułkowski, R.Cieślak, M.Stępień, B.Rzeszotek, Moryń.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: