Młodziki ograły Bobra

Aktualności

08.04.2019

Dwa trafienia Tymona Rezlera i bramka Stefana Grzymały-Kazłowskiego wystarczyły do zwycięstwa w niedzielnym meczu UKS-u 141 Warszawa U-13 (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego z Bobrem Tłuszcz.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Wyrównane spotkanie, w którym wygrała drużyna lepsza i bardziej zdeterminowana. Mimo dużych kłopotów kadrowych z różnych powodów nie mogło zagrać dziesięciu zawodników! Chłopaki zdali egzamin celująco. Stanowiliśmy w meczu z ekipą z Tłuszcza prawdziwy zespół. Graliśmy odpowiedzialnie, mądrze, a przede wszystkim wszyscy zawodnicy z naszej drużyny bardzo chcieli wygrać każdy pojedynek jeden na jeden w obronie i w ataku. Ciężko dzisiaj wyróżnić indywidualnie zawodnika, gdyż wszyscy dzisiaj zagrali znakomicie. Jeszcze raz gratulacje i wielkie brawa dla wszystkich, którzy wspierają rozwój drużyny w roczniku 2006/2007. Prawdziwy charakter drużyny poznaje się w takich momentach.

U-13: UKS 141 – Bóbr 3:0 (1:0)
bramki: Rezler (2), Grzymała-Kazłowski
UKS 141: Naumiuk – Mazek, J.Mazur, Moroz, J.Rydzewski – Wysowski, Podgórski, Grzymała-Kazłowski (Bonus) – Rezler (O.Jędrasik).

Kontakt

Znajdziesz nas też na: