Młodziki UKS-u 141 pokonali Gwardię

Aktualności

13.06.2018

UKS 141 Warszawa U-12 (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego pokonał w domowym starciu Gwardię Warszawa 2:1 po bramkach Grzegorza Molaka i Jakuba Rydzewskiego.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali „UKaeSiacy”, którzy mogli i powinny wyjść na prowadzenie, lecz brakowało im zimnej krwi pod bramką rywala. Nieskuteczność grochowskich piłkarzy zemściła się zaraz po wznowieniu gry w drugiej części spotkania, gdy po jednej z nielicznych akcji goście mogli cieszyć się z gola. UKS 141 nie poddał się i konsekwentnie dążył do odwrócenia niekorzystnego rezultatu. Najpierw na listę strzelców wpisał się Grzegorz Molak, wykańczając solową akcję silnym strzałem w krótki róg. Natomiast bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Rydzewski, który idealnie wykończył zespołowy atak, umieszczając piłkę w górnym rogu bramki Gwardii.

U-12: UKS 141 – Gwardia 2:1 (0:0)
bramki: G.Molak, J.Rydzewski
UKS 141: Naumiuk – Sitkowski, J.Mazur, Babor, Sz.Góraj – P.Dąbkowski, Rydzewski, Grzymała-Kazłowski – G.Molak; Moroz, Koszewski, D.Chmielewski, Podgórski, Długokęcki, McIntyre, Zaremba.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: