Uratowali remis w ostatniej chwili

Aktualności

05.04.2019

W niedzielnym spotkaniu UKS 141 Warszawa U-13 (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego zremisował przed własną publicznością z AS-em Wesoła 1:1 po bramce Jana Mazura.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Wyrównane spotkanie, w którym każda z drużyn stworzyła sobie po kilka stuprocentowych okazji do zdobycia bramki, ale bramkarze tego dnia w obu drużynach byli bardzo dobrze przygotowani do meczu. Przeciwnik bardzo dobrze rozgrywał piłkę, my natomiast mało agresywnie próbowaliśmy ją odebrać. Z kolei w momencie kiedy posiadaliśmy piłkę byliśmy mało cierpliwi i za szybko próbowaliśmy dostać się pod bramkę drużyny z Wesołej. Kapitalny mecz rozegrał w naszej bramce Maciej Naumiuk – był po prostu tego dnia bezbłędny.
Mimo, że dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego straciliśmy w zamieszaniu podbramkowym bramkę to graliśmy do końca. W ostatniej akcji meczu włączył się do akcji ofensywnej Janek Mazur i kapitalnym uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza gości.

U-13: UKS 141 – AS Wesoła 1:1 (0:0)
bramka: J.Mazur
UKS 141: Naumiuk – Mazek, J.Mazur, Sz.Góraj, Sitkowski – P.Dąbkowski (Wysowski), J.Rydzewski (Podgórski), Rezler (Duszczyk), Grzymała-Kazłowski (Moroz).

Kontakt

Znajdziesz nas też na: