Młodziki zdobyły Pruszków

Aktualności

10.09.2016

Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2004/05) zaliczyli drugie zwycięstwo z rzędu – tym razem po bramkach Michała Wałdocha, Maksymiliana Karpety i Mikołaja Czarnaka podopieczni Andrzeja Molaka pokonali na wyjeździe Znicza III Pruszków 3:1.

„UKaeSiacy” wyszli na prowadzenie po dziesięciu minutach gry, gdy dośrodkowanie z rzutu rożnego Szymona Molaka Michał Wałdoch w ekwilibrystyczny sposób zamienił na gola. Potem do głosu doszli gospodarze, którzy co prawda zdołali wyrównać, jednak z remisu cieszyli się zaledwie dwie minuty. Wówczas Mikołaj Czarnak świetnie poradził sobie z rywalami na prawym skrzydle, po czym wyłożył piłkę Maksymilianowi Karpecie, a ten przywrócił UKS 141 na prowadzenie. Przed przerwą piłkarzy trenerów Molaka i Gębarowskiego stać było na jeszcze jednego gola. Tym razem Karpeta popisał się asystą, a Mikołaj Czarnak wpisał się na listę strzelców. Po przerwie przewaga gości była wyraźna, jednak mimo kilku szans piłkarzom z Grochowa nie udało się podwyższyć rezultatu, a spotkanie zakończyło się ich wygraną 3:1.

Znicz III – UKS 141 1:3 (1:3)
bramki: Wałdoch, Karpeta, Czarnak
UKS 141: Tabor (Rybak) – Wałdoch (A.Chmielewski), Nawrot, Ramut, Trębicki (Piekut) – Stepnowski, Sz.Molak, Ol.Dąbrowski (Komorowski) – Czarnak (Karpeta).