Nierówna forma Młodzików U-12

Aktualności

05.04.2019

UKS 141 Warszawa U-12 trenera Kamila Rutkowskiego rozegrał w miniony weekend dwa spotkania, pokonując u siebie Poloneza II Warszawa 2:0 i przegrywając w ramach Ligi Piłkarskiej Strefy Sportu w Rembertowie z Mewa Krubin 0:3.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od początku pierwszej odsłony meczu zaczęliśmy bez strachu i bojaźliwości, co pozwoliło nam długimi momentami utrzymywać się skutecznie przy piłce oraz konstruować składne akcje kończąc je strzałami, niestety w większości niecelnymi. Po przerwie kontynuowaliśmy nasz pomysł na grę, cały czas cierpliwie budując ataki i czekając na odpowiedni moment, w którym moglibyśmy umieścić piłkę w siatce przeciwnika. Przyniosło to rezultat po składnej i ciekawej akcji w bocznym sektorze boiska, gdzie po dośrodkowaniu piłka została skierowana z woleja w lewe okienko bramki przeciwnika. Do końca meczu nasza przewaga rosła, co pozwoliło podwyższyć wynik.

U-12: UKS 141 – Polonez II 2:0
bramki: Koszewski, D.Chmielewski,
UKS 141: Matusiak, Naumiuk, Mazek, Koszewski, Wróblewski, Malczyk, Kumor, Olczak, McIntyre, Sitkowski, Chmielewski, Grzymała-Kazłowski.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od pierwszych minut widać było brak koncentracji naszych zawodników przez co mieliśmy bardzo duże problemy z utrzymaniem się przy piłce oraz wyprowadzeniem gry z naszej połowy. Niestety wraz z brakiem koncentracji w nasze szeregi wdarły się brak dokładności oraz komunikacji, co poskutkowało utratą dwóch bramek, w zasadzie podarowanych za darmo przeciwnikowi. Kolejną bramkę straciliśmy w drugiej połowie, która była nieco lepsza w naszym wykonaniu, jednakże było to zdecydowanie za mało na ekipę, która w zasadzie bez żadnego wysiłku potrafiła wykorzystać wszystkie nasze błędy w obronie, jak i w ataku.
Podsumowując całe rozgrywki zimowe naszego zespołu widać, że jeszcze dużo pracy przed nami, aby doskoczyć do odpowiedniego poziomu pozwalającego nam rywalizować z rówieśnikami, gdyż póki co największym dla nas zagrożeniem na boisku jesteśmy sami dla siebie…

U-12: UKS 141 – Mewa 0:3
UKS 141:
Bonus, P.Patorski, B.Matusiak, Olczak, Wolniewicz, Modzelewski, Makuła, Jadczyk, T.Kumor, Ambroziak, O.Jędrasik, Wróblewski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: