Nieudany wyjazd Żaków

Aktualności

19.09.2018

Nie powiodła się wyprawa do Józefovia najmłodszym „UKaeSiakom” z rocznika 2011, którzy pod wodzą trenera Pawła Praczyka przegrali z miejscową Józefovią.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Dziś zawodnicy Józefovii wykorzystali atut własnego boiska i postawili nam bardzo twarde warunki. Gospodarze zaczęli mocno od samego początku, co chwila strzelając na naszą bramkę. Przez dłuższy czas nasz bramkarz Adam Adamski nie pozwalał wpaść piłce do bramki, ale po pierwszej kwarcie było 3:0. Brak koncentracji i rozkojarzenie w naszych szeregach sprawiło, że nasi rywale powiększali wygraną. W ostatniej kwarcie Antek Pietrzak strzelił gola, a chwilę później Witek Sobota wykazał się boiskowym sprytem i dołożył drugiego bramkę dla UKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 11:2.

U-8: Józefovia – UKS 141 11:2
UKS 141: Adamski – Śmietański, Sokalik, W.Sobota, Pietrzak, G.Mazur, Piwiński, Zagórski, Toczyski.