Niska frekwencja, wysoka porażka Żaków

Aktualności

02.06.2018

Kompletnie nie udał się starszym Żakom UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2009) rewanż z KS-em LAS. Podopieczni trenerów Pawła Drożdża i Pawła Praczyka, którzy stawili się w sobotę w nielicznym składzie musieli przełknąć gorycz domowej porażki 1:10.

Paweł Drożdż, trener UKS 141 Warszawa:
– Dzisiejszy mecz trzeba opisać słowami: zagrać i zapomnieć. Niestety w naszej drużynie jest ogromny problem z frekwencją, zarówno na treningach jak i na meczach. Niestety nie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie i bez regularnych treningów całej drużyny nasze mecze będą tak słabo wyglądały tak jak dzisiejszy. Apeluję do Rodziców, żeby mobilizowali dzieci do trenowania i traktowali mecze jako jeden z ważniejszych obowiązków – inaczej gra nie będzie sprawiała dzieciakom przyjemności, bo niestety będziemy przegrywać. Jedyne co powiem o meczu to słowa podziękowania dla rodziców, że mimo długiego weekendu zostali w Warszawie, żeby ich dzieci mogły reprezentować nasz klub. Podziękuję również zawodnikom, którzy mimo ogromnego upału, grając z jedną zmianą dzielnie walczyli do ostatniego gwizdka. Mam tylko nadzieję, że więcej nie będzie takich problemów z frekwencją.

U-9: UKS 141 – L.A.S. 1:10
bramka: Rawiński
UKS 141: Sułkowski, R.Chmielewski, Rawiński, Grabowski, Dawniś, R.Cieślak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: