Nowe otwarcie #Grochovia

Aktualności

23.07.2022

Z przyjemnością informujemy, że od 23 lipca 2022 r. Uczniowski Klub Sportowy 141 Warszawa zmienia nazwę na Międzyszkolny Klub Sportowy Grochovia Warszawa!

Przypomnijmy, że pod poprzednią nazwą nasz Klub funkcjonował od swojego założenia, tj. od 8 września 2008 r. Po prawie czternastu latach przyszedł jednak czas na zmianę. Nową nazwę wybrali Zawodnicy Klubu w głosowaniu przeprowadzonym w minionym sezonie.

– Od dłuższego czasu zrzeszamy dużą grupę zawodników również poza SP 141, a poprzez zmianę nazwy na MKS Grochovia oraz klubowego herbu chcemy, aby wszyscy nasi piłkarze mogli jeszcze bardziej utożsamiać się z tymi barwami i miejscem, w którym żyją na co dzień. Wierzmy także, że dzięki zastosowanemu zabiegowi wyraźnie wybrzmi, że jesteśmy klubem całego Grochowa i Pragi-Południe, a na naszych zajęciach są mile widziani wszyscy mieszkańcy dzielnicy. Nie zapominamy jednak skąd się wywodzimy i będziemy chcieli kontynuować współpracę z dotychczasowymi partnerami – wyjaśnił Mateusz Gębarowski, dyrektor sportowy MKS Grochovii.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich do skorzystania z nowej formy sklepu internetowego, w ramach którego możliwa jest płatność online oraz przesyłka kurierem na wskazany adres. Oferta sklepu z czasem będzie rozszerzana o kolejne produkty, w tym te kibicowskie jakie pojawiły pod koniec minionego sezonu. Wkrótce przekażemy również kompleksową instrukcję w jaki sposób można poddać dotychczas posiadany sprzęt treningowy (koszulki i dresy) rebrandingowi bez konieczności zakupu nowego.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę sympatyków Grochovii Warszawa, tj. Pani Magdy Małkiewicz, spod ręki której wyszedł projekt herbu Grochovii, jak również Pana Wiktora Walaszka za pomoc przy realizacji sesji zdjęciowej i klipu wideo promujących zmianę nazwy Klubu!

Kontakt

Znajdziesz nas też na: