Nowy koordynator szkolenia

Aktualności

01.08.2020

Wraz z początkiem sezonu 2020/2021 sztab trenerski UKS 141 Warszawa wzmocnił trener Grzegorz Sitnicki, który objął funkcję koordynatora szkolenia w naszym klubie!

Trener Sitnicki posiada licencję UEFA A i w przeszłości pracował jako pierwszy szkoleniowiec w seniorach m.in. w warszawskich Hutnika, GKP Targówek, Józefovii Józefów i LKS-u Chlebnia. Jednocześnie ma za sobą pracę w juniorach CWKS-u Legii i Drukarza. Podczas swojej kariery zawodniczej reprezentował barwy m.in. Stomilu Olsztyn, Korony Kielce czy ŁKS-u Łódź, a także występował za granicą w Finlandii i Grecji.

W naszym klubie trener Sitnicki będzie odpowiadał m.in. za nadzorowanie procesu szkolenia we wszystkich grupach oraz rozwój kadry trenerskiej.

Jednocześnie pragniemy podziękować trenerowi Andrzejowi Molakowi za pracę w roli koordynatora szkolenia w poprzednich latach i życzyć powodzenia w dalszym prowadzeniu rocznika 2004/05 w naszym klubie.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: