Odwrócili losy meczu

Aktualności

05.11.2017

Niesamowity zwrot akcji miał miejsce w wyjazdowym meczu Żaków U-8 UKS 141 Warszawa (rocznik 2010) trenerów Macieja Starczewskiego i Alicji Sztobskiej. Ostatecznie grochowscy piłkarze po dwóch bramkach Kamila Olawy i golu Kacpra Janka pokonali na wyjeździe Be A Star Football Academy II 3:2.

Prowadząc 2:0, przeciwnicy w trzeciej kwarcie spudłowali rzut karny. W czwartej kwarcie po faulu na Kamilu Olawie sędzia przyznał rzut karny „UKaeSiakom”, którego skutecznym egzekutorem okazał się bramkarz Kacper Janek. Potem jeszcze dwa trafienia zaliczył wspomniany Olawa, zapewniając wygraną swojemu zespołowi w ostatnim meczu ligowym w tym roku!

U-8: Be a Star FA II – UKS 141 2:3 (2:0)
bramki: Ka.Janek, Olawa (2)
UKS 141: Antolik, Filipiuk, Florczak, Jagodziński, Serzysko, Grynowiecki, P.Cieślak, Ka.Janek, Mi.Strzelczyk, Olawa.