Olimpia wygrywa z UKS 141 w U-9

Aktualności

08.03.2015

W minioną sobotę w Hali „Siennicka” „żółte” żaki UKS 141 Warszawa zmierzyły się ze swoimi rówieśnikami z Olimpii Warszawa. Po wyrównanym meczu, goście z Woli okazali się nieznacznie lepsi od naszych chłopców.

– Co prawda przegraliśmy z Olimpią 6:10, ale walczyliśmy do końca. Zupełnie „odkryci”, straciliśmy dwie bramki w ostatniej minucie spotkania. Uważam ten sparing za bardzo pożyteczny oraz jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich chłopców. – mówi trener Starczewski. – Indywidualnie chciałbym wyróżnić za grę na bramce Szymona Góraja, który cały czas robi postępy. Słowa pochwały należą się za waleczność na pozycji numer cztery Mateuszowi Mazkowi i Maćkowi Makule, zaś Maćkowi Witkowi za grę na „szóstce”. Bardzo dobrze przez całe spotkanie spisywał się Dawid Krudysz oraz nasi dwaj debiutanci tj. Hubert Podgórski i Janek Pyrzanowski, którzy dotąd byli trenowali w grupie zielonej trenera Krystiana Kałuckiego. – dodał szkoleniowiec.

UKS 141 Warszawa:
Góraj – D.Chmielewski, Dąbkowski, Krystek, Kosiński, Krudysz, Makuła, Mazek, G.Molak, J.Pabjasz, Podgórski, Pyrzanowski, Szymański, Witek, Zaremba;

Kontakt

Znajdziesz nas też na: