Orliki finiszują w Lidze Zimowej

Aktualności

09.01.2018

W miniony weekend Orliki U-10 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008) trenera Marcina Wierciocha meczem ze Zwarem II Warszawa zakończyli rozgrywki w ramach Ligi Zimowej RSsport.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę graliśmy ostatni mecz w Lidze Zimowej RSsport, w którym naszym przeciwnikiem był ZWAR Międzylesie. Potrzebowaliśmy trzech punktów, żeby cieszyć się z 2. miejsca w całej lidze. Chłopcy sprostali wyzwaniu, kontrolując mecz. Utrzymywali się przy piłce, rozgrywali akcje i próbowali pojedynków jeden na jeden. Indywidualne akcje Szymona Cyperlinga i Bartka Ziencika pozwoliły nam wygrać I połowę 2:0, choć mieliśmy kilka sytuacji, gdzie mogliśmy podwyższyć prowadzenie po strzałach Kuby Ozimka i Janka Kolatora. W drugiej połowie podwyższyliśmy prowadzenie po strzale zza pola karnego Krzysia Matusiaka. Ostatecznie dopisaliśmy trzy punkty i zajęliśmy 2. miejsce z bilansem szesnastu punktów w siedmiu meczach (5-1-1; bramki 33-16). Podziękowania należą się naszym kibicom za wprowadzanie prawdziwej piłkarskiej atmosfery na każdym meczu i dopingowaniu naszej drużyny, jak i również przeciwników!

U-10: UKS 141 – Zwar II
UKS 141: Ziencik, K.Sobota, Żemajtys, Ozimek, Brzozowski, Miłobędzki, Tomaszewski, Krawczyński, Rawiński, Cyperling, M.Szańkowski, Cybulski, K.Matusiak, J.Wieczorek, Banasiak, Chaszczewicz, Kolator, Gleba.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: