Orliki jednak grają

Aktualności

22.10.2020

Śpieszymy z podsumowaniem ostatnich występów Orlików U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010, grupa żółta) trenera Macieja Starczewskiego, których rywalami w ostatnich kolejkach byli: Ząbkovia II Ząbki, Białe Orły Warszawa, Legion Warszawa, KS A2R, Drukarz II i Zwar II.

Maciej Starczewski, trener UKS 141:
– Dobra gra przez pierwszą połowę meczu. Od 31. minuty widać było, że zespół gra coraz częściej bez zaufania do siebie. Zawodnicy szybko pozbywali się piłki, nie pomagali zawodnikowi, który z kolei ją posiadał. Do ostatniej kwarty utrzymywał się wynik 2:2 i wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich 15 minutach. Niestety przeciwnik w samej końcówce okazał się lepszy. W meczu na własnym boisku postaramy się zrewanżować.

U-11: Ząbkovia II – UKS 141 4:2 (1:1)
bramki:
Filipiuk, Grynowiecki
asysty: Dauksza, P.Cieślak
UKS 141: Ka.Janek – Antolik, Serzysko – Filipczak, Ludwikowski, Konefał – Grynowiecki; Pszczoła, P.Cieślak, Jagodziński, Dauksza.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Bez zaangażowania i pewności siebie o dobrej postawie możemy zapomnieć. Miałem wrażenie, że nie zależało naszym zawodnikom na wygranej w tym meczu. „Przeszli obok niego”. Jestem rozczarowany postawą chłopaków. Na wyróżnienie zasługuje postawa naszego bramkarza Kacpra Janka i gra w ostatniej kwarcie Marcela Maciaka.

U-11: Białe Orły – UKS 141 8:2 (4:0)
bramki:
Maciak (2)
UKS 141: Ka.Janek – Antolik, Maciak – Filipczak, P.Cieślak, Pszczoła – Grynowiecki; I.Małkiewicz, Konefał, Goleń, Jagodziński.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Dobre spotkanie naszego zespołu. Pierwszy raz zagraliśmy w nowym ustawieniu. Widać, że zwodnicy bardzo przyzwyczaili się do poprzedniego ustawienia, które funkcjonuje od zeszłego sezonu. Mimo bardzo dobrego wyniku i wygranej, według mojej oceny zawodnicy nadal grają poniżej swoich możliwości. Gratuluję zwycięstwa i czekam na większe zaangażowanie na meczach w ramach rozgrywek MZPN. Dziękuję za wsparcie ze strony najwierniejszych kibiców naszej drużyny.

U-11: Legion – UKS 141 7:4 (2:5)
bramki:
I.Małkiewicz (2), Jagodziński (2), Grynowiecki (2), M.Kumor
asysty: Grynowiecki, Jagodziński (2), Filipczak, M.Kumor
UKS 141: Filipczak – Gniadek, S.Molak, M.Lichosyt – Ka.Janek, Kwiecień – J.Zając; Grynowiecki, Jagodziński, I.Małkiewicz, Maszkowski, M.Kumor.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobre spotkanie, w którym to my dyktowaliśmy warunki. Chłopaki coraz lepiej wywiązują się ze swoich zadań na boisku. Każdy kolejny zawodnik, który wchodził na boisko był wzmocnieniem naszej drużyny. Życzyłbym sobie, żeby w każdym meczu zawodnicy byli tak pewni na boisku. Super mecz rozegrał Kacper Janek, który najlepiej w tym meczu w naszej drużynie rozgrywał i „operował” piłką. Brawo drużyna, brawo kibice. Super jest słyszeć „Tak się bawi i wygrywa UKS”.

U-11: UKS 141 – A2R 8:2 (4:1)
bramki:
Maciak (3), Grynowiecki (2), Goleń, Ka.Janek, I.Małkiewicz
asysty: Ka.Janek, Pszczoła, Serzysko, Jagodziński, Maciak
UKS 141: Filipczak – Antolik, Serzysko – Filipczak, Maciak, Pszczoła – Grynowiecki; I.Małkiewicz, P.Cieślak, Jagodziński, Goleń, J.Zając.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Wysoka porażka, na którą z przebiegu całego meczu w pełni zasłużyliśmy, chociaż druga i czwarta kwarta były bardzo wyrównane (2:2 oraz 3:2). Niestety cały czas zdarzają się mecze, gdzie wiara w zespół i swoje umiejętności jest na bardzo słabym poziomie. Nie ukrywam, że zdecydowanie liczyłem na więcej ze strony naszych piłkarzy. Mimo niekorzystnego wyniku na wyróżnienie zasłużył Rafał Grynowiecki.

U-11: UKS 141 – Drukarz II 5:11 (2:6)
bramki:
Grynowiecki (3), Zając, Maszkowski
asysty: Grynowiecki
UKS 141: Ka.Janek – S.Molak, Filipczak – Gniadek, Zając, Grynowiecki – Goleń; Maszkowski, M.Kumor, Filipiuk, Dauksza, Przytulski, P.Cieślak, Jagodziński, Kwiecień.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Świetny mecz naszego zespołu. Widać było od samego początku meczu, że chłopaki mieli „dużą ochotę” to gry. Bardzo dobrze ustawiali się na boisku, świetnie wyglądała współpraca i asekuracja. Wielkie brawa dla całej drużyny za super postawę. Super mecz w poniedziałek rozegrał Marcel Maciak oraz Oskar Serzysko. Dziękujemy jak zawsze za doping naszym kibicom.

U-11: Zwar II – UKS 141 5:10 (3:7)
bramki:
Filipczak, Serzysko (2), Jagodziński (2), Goleń (2), Maciak (2), Maszkowski
Asysty: Filipiuk (2), Gniadek (2), Maciak, Kumor
UKS 141: Ka.Janek – S.Molak, Maciak, Zając – Serzysko, Filipczak – Jagodziński; Maszkowski, Filipiuk, Goleń, M.Kumor, Gniadek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: