Orliki ograli Ursus

Aktualności

09.06.2017

Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego wygrali w zaległym spotkaniu V ligi z Ursusem II Warszawa 10:3.

– Do meczu przystąpiliśmy bardzo zmotywowani i skoncentrowani, jednak nie ustrzegliśmy się błędu już przy pierwszym rzucie rożnym dla przeciwnika i wpakowaliśmy sobie piłkę do bramki. Ani trochę ten fakt nas nie podłamał i ruszyliśmy do odrabiania strat. Po kilku szybkich akcjach udało nam się doprowadzić do remisu po strzale Mazka Mateusza z prawego skrzydła boiska. Podbudowani tym faktem jeszcze śmielej zaczęliśmy kreować sytuacje podbramkowe i pod koniec pierwszej kwarty Danny Babor popisał się fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego, który wpadł pod poprzeczkę. Moment ten był punktem zwrotnym całego meczu, bowiem od tej chwili to „UKaeSiacy” dyktowali warunki gry, a przeciwnik w zasadzie tylko statystował. Cały mecz obfitował w bardzo mądrą grę obronną oraz ogromną ilość sytuacji podbramkowych, co pozwoliło nam cieszyć się z korzystnego wyniku końcowego. W tym meczu muszę wyróżnić grę całego zespołu, który pokazał zaangażowanie, wolę walki do samego końca oraz stanowił kolektyw w każdej formacji. Brawo chłopaki! – powiedział po meczu trener Rutkowski.

U-11: Ursus II – UKS 141 II 3:9
bramki: Mazek (2), Moroz (2), Witek (2), Babor (1), Dąbkowski (1), Długokęcki (1)
UKS 141: Naumiuk – Długokęcki, Szymański, Mazek, Koszewski, Jędrych, Sz.Góraj, Dąbkowski, Babor, Wysowski, Moroz, Witek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: