Orliki po dwóch meczach

Aktualności

27.02.2019

W minioną sobotę grupy żółta 2009 i zielona 2008/09 UKS-u 141 Warszawa trenera Pawła Drożdża rozegrały mecze kontrolne kolejno z Drukarzem Warszawa i AMP GOOL Wołomin

Paweł Drożdż, trener UKS 141 Warszawa:
Pierwszy mecz rozegrała grupa zielona 2008/09 z AMP GOOL Wołomin. Dla niektórych zawodników był to pierwszy tego rodzaju sparing, dlatego było widać w grze duże braki taktyczne. Na początku spotkania można było dostrzec strach w oczach zawodników, jednak z minuty na minutę chłopcy grali coraz lepiej i strzelili kilka nawet bardzo ładnych bramek. Generalnie trzeba być zadowolonym ze sparingu. W kolejną sobotę spróbujemy zrewanżować się temu samemu rywalowi.

Drugi mecz rozgrywki chłopcy z grupy żółtej rocznika 2009 w Lidze Zimowej RS Sport. Przeciwnikiem była drużyna Drukarza Warszawa z rocznika 2010. Jako że przeciwnik był rok młodszy to bardzo mocno odstawał fizycznie od naszych zawodników. Cieszy natomiast fakt, że mimo mało wymagającego przeciwnika nasi zawodnicy starali się rozgrywać piłkę, a nie grać indywidualnie.

UKS 141 II: F.Rzeszotek – Różycki, W.Szewczuk, Łączyński, Wardziński-Linaje, Kowalewski, Lubaczewski, Suchodolski, Senciuk, O.Wiśniewski, Kwestarz, Dzieliński, T.Jaroszewicz.
UKS 141: L.Pietruliński, K.Nowak, Sułkowski, R.Chmielewski, Kępka, Moryń, Dawniś, Rawiński, Grabowski, K.Góraj, R.Cieślak, B.Rzeszotek, M.Stępień.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: