Orliki po dwóch sparingach

Aktualności

28.03.2017

W minioną sobotę Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego rozegrał dwa mecze sparingowe, w których ich rywalami byli WAP Ochota (Warszawa) i ZWAR Międzylesie.

– Drużyna WAP-u Ochota przyjechała tylko z trzema zawodnikami, więc postanowiliśmy zagrać w mieszanych składach – tłumaczy trener Kamil Rutkowski. – Do WAP-u doszli nasi zawodnicy tj. Mrozowski, Naumiuk, Dąbkowski, Mazur. Niestety nie weszliśmy dobrze w ten mecz, zaliczaliśmy dużo strat oraz niewykorzystanych sytuacji. Zespół starał się odzyskać kontrolę nad spotkaniem, ale to przeciwnik strzelał kolejne bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:5 – przytoczył wydarzenia szkoleniowiec zespołu.

UKS 141 – WAP 1:5
UKS 141: McIntyre, Chmielewski, Długokęcki, Góraj, Krudysz, Krześniak, Mazek, Suchocki, Wysowski. 


– Nasza drużyna walczyła z pełnym zaangażowaniem i wiarą w zwycięstwo, lecz pierwszą kwartę przegraliśmy 0:1. Następnie wzięliśmy się do roboty i drugą kwartę kończyliśmy z wynikiem 3:1. Trzecia kwarta na początku była niezwykle wyrównana, nacechowana walką i poświęceniem, ale to rywal wykorzystał nasze błędy i straciliśmy kilka kolejnych bramek, schodząc na przerwę z wynikiem 3:4. W ostatniej kwarcie, zwłaszcza pod koniec spotkania staraliśmy się odwrócić wynik meczu, lecz wyraźnie zabrakło nam koncentracji i skuteczności w końcówce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:6, ale mimo porażki, zespół pokazał charakter i wolę walki. Wyróżnić możemy Szymańskiego, Mrozowskiego, Podgórskiego oraz Kowieszko – ocenił trener Rutkowski.

UKS 141 – ZWAR 5:6 
UKS 141: Naumiuk, McIntyre, Babor, Dąbkowski, Kowieszko, Mazur, Mrozowski, Podgórski, Sitkowski, Szymański, Witek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: