Orliki po starciu z Deltą

Aktualności

19.10.2020

UKS 141 Warszawa U-11 (rocznik 2010, grupa zielona) trenerów Alicji Sztobskiej i Kuby Janusa mają za sobą kolejny mecz w lidze wewnętrznej, tym razem z Deltą Warszawa Górny Mokotów.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Ten mecz zaczął się na plus dla nas. Kuba Zając wykorzystał swoje umiejętności i strzelił ładną bramkę. Przeciwnik niestety bardzo się pobudził tą bramką i wyzwolił w sobie chęć walki. Mieliśmy dużo okazji do strzału. Mecz wyglądał dobrze. Chłopcy bardzo dobrze komunikowali się na boisku, zabrakło detali, ale jak to mówią „Diabeł tkwi w szczegółach”. Przeciwnik wykorzystał nasze błędy i swoje akcje kończył strzałem.

Kuba Janus, trener UKS 141 Warszawa:
– Zapominaliśmy o swoich zadaniach na danych pozycjach i i chcieliśmy za wszelka cenę strzelić bramkę. Momentami czekaliśmy na podanie od bramkarza, nie wracając do obrony. Natomiast jeśli już pamiętaliśmy o pozycjach i byliśmy dobrze ustawieni, bardzo fajnie rozgrywaliśmy piłkę z obrony.

U-11: UKS 141 – Delta GM 1:5
UKS 141:
Przytulski, M.Kumor, Zając, Filipczak, Leszczyński, Grynowiecki, Momot, P.Mroczek, Szymańczuk, Kwiecień, Malinowski, Zdanowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: