Orliki raz na wozie

Aktualności

24.09.2020

W miniony weekend UKS 141 Warszawa U-11 (rocznik 2010, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Bartłomieja Sikory rozegrali spotkania z Be A Star II i Juniorem Zacisze.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Nasi zawodnicy bardzo dobrze weszli w mecz, czego efektem było szybkie prowadzenie w meczu różnicą czterech bramek. Niestety z upływem kolejnych minut straciliśmy energię i pasję w grze. W końcowych piętnastu minutach przeciwnik zdecydowanie dominował na boisku, a my jedynie czekaliśmy na końcowy gwizdek. Jest to kolejny mecz w tej rundzie, w którym stwarzamy sobie sporo sytuacji, a potrafimy zamienić na bramki tylko, a może aż cztery. Gratulacje dla zespołu za postawę i wiarę w drużynie do końca. Mnie cieszy fakt, że kolejni zawodnicy naszej drużynie zaczynają pewniej czuć się na boisku. Dzisiaj również bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Igor Małkiewicz, który wykonywał dużo założeń, o których rozmawialiśmy przed meczem, a to przełożyło się na trzy zdobyte bramki przez niego. Brawo drużyna!

U-11: UKS 141 – Be S Star 4:3 (2:0)
bramki:
Małkiewicz (3), Filipiuk
UKS 141: Ka.Janek – Antolik, Serzysko – Filipczak , Ludwikowski, Konefał – Maciak; Pszczoła, I.Małkiewicz, Jagodziński.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo wyrównane spotkanie, w którym wygrała drużyna prezentująca podobne umiejętności do naszych zawodników. Mecz oglądało się bardzo dobrze. Dwie drużyny pokazały dużymi fragmentami, że potrafię grać w piłkę nożną. Dodatkowo żadna z drużyn przez całe sześćdziesiąt minut nie odpuszczał. Było mnóstwo determinacji i zaangażowania. Mimo niekorzystnego wyniku, jestem bardzo zadowolony z postawy całej drużyny. Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje Piotr Cieślak, który świetnie kierował grą całej drużyny, wierzył w siebie i pozostałych zawodników przez cały mecz. Liczę, że w kolejnych meczach dobra gra i postawa wszystkich przyczyni się do zwycięstwa naszej drużyny.

U-11: UKS 141- Junior Zacisze 4:6 (2:4)
bramki:
Cieślak, Goleń, Dauksza, M.Kumor
UKS 141: Filipczak – S.Molak, Ka.Janek – Filipiuk,P.Cieślak, Dauksza, Iłowiecki;Goleń,T.Kumor, Kwiecień, Zając.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: