Orliki wyrwały zwycięstwo Legii

Aktualności

15.03.2019

Hattrick Jana Krawczyńskiego oraz trafienia Kuby Janka i Bartłomieja Zienicka pozwoliły UKS-owi 141 Warszawa (rocznik 2008) trenerów Bartosza Wiśniewskiego i Krzysztofa Zdziechowskiego pokonać Legię Soccer Schools 5:4.

Bartosz Wiśniewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz był niezwykle interesujący i trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. Nasz zespół zaczął od składnych akcji ofensywnych. Gości przed stratą bramki ratowały slupki i poprzeczki. Gdy wydawało się, że bramka dla UKS 141 to kwestia czasu dwie kontry i dwa stracone gole sprawiły, że do przerwy przegrywaliśmy. Chłopcy nigdy się nie poddają. Na początku drugiej połowy dwa szybkie gole dały remis. Kolejne minuty to cios za cios. Skuteczniejsza znów była Legia, strzelając dwa gole. Wtedy po raz kolejny UKS 141 pokazał charakter. Ostatnie pięć minut meczu to nasze trzy bramki i koncowe zwycięstwo 5:4. Wielkie brawa dla drużyny!

U-11: UKS 141 – LSS 5:4
bramki: Krawczyński (3) , Ku.Janek, Ziencik
UKS 141: K.Lichosyt, F.Rzeszotek, Żemajtys, J.Wieczorek, Bura, Krawczyński, Ziencik, K.Sobota, Cyperling, Ku.Janek, Kolator, K.Matusiak, Cybulski, Tomaszewski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: