Orliki z brązem

Aktualności

15.03.2021

UKS 141 Warszawa U-11 (rocznik 2010, grupa żółta) zakończyli rywalizację w Lidze Zimowej RSSport wygraną i przegraną z Zabkovią Ząbki. Ostatecznie „UKaeSiaki” zajęli 3. miejsce w rozgrywkach!

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Dużo składnych, dynamicznych akcji. Bardzo duże zaangażowanie i walka na całym boisku nie pozwalały przeciwnikom na rozwinięcie skrzydeł. W drugiej połowie po zdobyciu bramki na 3:0 wkradło się lekkie rozluźnienie, co w połączeniu z lepszą grą przeciwnika doprowadziło do straty dwóch bramek, lecz konsekwencja w grze pozwoliła nam wygrać to spotkanie, dzięki czemu w tej edycji ligi zimowej udało nam się zająć 3. miejsce, czego gratuluję moim zawodnikom.

U-11: UKS 141 – Ząbkovia 3:2 (2:0)
bramki:
Jagodziński, Zając, Cieślak
UKS 141: Janek, Serzysko, Grynowiecki, P.Cieślak, Konefał, Maciak, Jagodziński, Filipczak, Filipiuk, Zając.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Tego dnia mieliśmy problemy z podstawowymi elementami. Dużo niecelnych podań oraz dużo prostych strat piłki. Mimo tego, iż przeciwnik nie prezentował rewelacyjnej gry, nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji. Mieliśmy swoje sytuacje w tym meczu, ale żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Brakowało dobrego, ostatniego podania lub spokoju i komunikacji pod bramką przeciwnika. Mam nadzieję, że ten mecz będzie impulsem do dalszej, ciężkiej pracy na treningach.

U-11: UKS 141 II – Ząbkovia II 0:4
UKS 141:
Janek, Goleń, Kumor, Kwiecień, M.Lichosyt, Ziębicki, Gniadek, Pszczoła, Maszkowski, Antolik, Dauksza.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: