Pechowa porażka Juniorów

Aktualności

21.09.2020

W debiucie nowego trenera Mateusza Kędzierskiego Juniorzy U-17 UKS 141 Warszawa (rocznik 2004/05) przegrali na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 2:3, tracąc decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mimo braków kadrowych i niekorzystnego, końcowego rezultatu moi zawodnicy pokazali charakter i wolę walki przez całe 90 minut meczu, z czego jestem bardzo zadowolony. Na pewno będzie to procentowało w kolejnych spotkaniach. Zawodnicy bardzo dobrze realizowali założenia taktyczne nakreślone w szatni, głównie jeżeli chodzi o grę defensywną. W przeciągu całego meczu zdarzyły się cztery poważniejsze błędy, co poskutkowało stratą trzech bramek. Na pewno szkoda, że nie udało się dowieźć wyniku 2.2, a bramka na 3:2 stracona w ostatniej minucie meczu zabolała podwójnie. Mimo tego, że większość meczu dominował Znicz moi zawodnicy bardzo mądrze się bronili i wyprowadzali groźne kontrataki. Jeszcze raz chciałbym pochwalić zawodników za zaangażowanie i serce zostawione na boisku.

U-17: Znicz – UKS 141 3:2 (0:0)
bramki:
Sadecki, A.Chmielewski
UKS 141: E.Małkiewicz – Trębicki, Stepnowski, A.Chmielewski, M.Piekut – Wałdoch, Nawrot, Omelan, Witkowski (Jandziński) – Komorowski – Sadecki.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: