Piąta z rzędu wygrana Młodzików

Aktualności

02.10.2016

Pierwszą część rundy jesiennej Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2004/05) trenera Andrzeja Molaka zakończyły piątym zwycięstwem z rzędu, bowiem liderujący w grupie „UKaeSiacy” ograli u siebie wicelidera FC Komorów 5:1.

Grochowscy piłkarze bardzo szybko objęli prowadzenie. Bartłomiej Tulin znalazł się w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem gości i strzałem lewa nogą wpisał się na listę strzelców. Miejscowi cieszyli się z prowadzenia zaledwie kilka minut, bowiem Komorów doprowadził do remisu po szybkiej kontrze prawym skrzydłem. „UKaeSiacy” schodzili na przerwę jednak zwycięscy. W ogromnym zamieszaniu po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Tulina, który oddał silny strzał na bramkę przyjezdnych, jednak futbolówka odbiła się po drodze od Huberta Trębickiego, po czym wtoczyła do bramki rywala. W drugiej części spotkania podopieczni trenera Molaka dalej nadawali ton niedzielnej rywalizacji, co przekuło się na kolejne bramki. Na 3:1 podwyższył Mikołaj Czarnak, oddając silne uderzenie zza pola karnego, zaś wynik ustalili Szymon Molak i Oliwier Dąbrowski. Ten drugi pokonał bramkarza Komorowa bezpośrednio z rzutu wolnego.

Młodziki UKS-u 141 zakończyli pierwszą część rundy jesiennej na 1. miejscu w tabeli swojej grupy, mając komplet zwycięstw i pięć punktów przewagi nad wiceliderem Okęciem Warszawa.

UKS 141 – Komorów 5:1 (2:1)
bramki: Tulin, Trębicki, Czarnak, Sz.Molak, Dąbrowski
UKS 141: Tabor (Rybak) – Trębicki (Wałdoch), Nawrot, Stepnowski, Kaputa (Piekut) – Dąbrowski, Sz.Molak (A.Chmielewski), Czarnak (Karpeta) – Tulin (Komorowski).