Piątoligowe gry Orlików

Aktualności

24.04.2017

Występujący w V lidze Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa żółta) pod wodza trenera Kamila Rutkowskiego mają za sobą kolejne dwa mecze: 09.04 z Varsovią II Warszawa oraz w minioną sobotę przeciwko AP Wilki Warszawa

– Niestety bardzo niska frekwencja zawodników przy zaledwie jednym rezerwowym wpłynęła na obraz tego niezwykle ciężkiego spotkania, gdzie UKS 141 pojechał do lidera V ligi Varsovii II. W pierwszych dwóch kwartach „UkaeSiacy” dzielnie walczyli i starali się wykrzesać z siebie maksymalne pokłady sił i zaangażowania, lecz to Varsovia schodziła z wynikiem 2:1, a bramkę dla UKS-u 141 strzelił Grzegorz Molak. W pozostałych dwóch kwartach dało już o sobie znać ogromne zmęczenie, odnowione kontuzje oraz brak zawodników na ławce rezerwowych, po czym wynik końcowy zatrzymał się na 17:1 dla Varsovii. Mimo bardzo wysokiej porażki na pochwałę zasługują wszyscy nasi zawodnicy, którzy walczyli do końca, aby wynik uległ zmianie. Niestety tego dnia przeciwnik był o wiele lepiej dysponowany i posiadał rezerwy mogące w każdej chwili zastąpić słabiej dysponowanych zawodników, co zadecydowało o wyniku końcowym – zauważył trener Rutkowski.

U-11: Varsovia II – UKS 141 II 17:1
bramka: G.Molak
UKS 141: McIntyre, Suchocki, Koszewski, Sz.Góraj, D.Chmielewski, G.Molak, Zaremba, Mrozowski. 


– Kolejny mecz, w którym UKS 141 musiał grać z tylko jednym zawodnikiem rezerwowym zapowiadał się niezwykle ciężko, gdyż przyjechał do nas zmotywowany zespół Wilków. Pierwszą kwartę cechowało bardzo dużo niedokładności z naszej strony, dlatego to przeciwnik cieszył się wynikiem 2:0 do przerwy. Następnie „UKaeSiacy” wzięli się za odrabianie strat, a pięknym golem lewą nogą popisał się Norbert Suchocki. Bramka podziałała pozytywnie na naszych zawodników, którzy odważniej zaatakowali, dochodząc do kilku wyśmienitych sytuacji, których niestety nie byliśmy w stanie wykorzystać. Przeciwnikowi natomiast wychodziło niemal wszystko i wynik po drugiej kwarcie wynosił 1:4. W trzeciej kwarcie, mimo zmęczenia wyraźnie przebudziliśmy się i zaczęliśmy walczyć o powrót do meczu. Potrafiliśmy wypracować sobie niezliczoną ilość sytuacji sam na sam, lecz dziwnym zrządzeniem losu nic nie chciało wpaść. W ostatniej części spotkania wyraźnie opadliśmy z sił i choć cały czas wierzyliśmy w poprawę wyniku nie udało się nam nawiązać równorzędnej walki, zaś sam mecz zakończył się rezultatem 1:6 dla Wilków. Trzeba przyznać, że mimo niskiej frekwencji cała drużyna bardzo starała się pozytywnie wypaść w sobotnim meczu, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa bramkarza Macieja Naumiuka, który popisał się ogromną ilością fenomenalnych interwencji, co nie pozwoliło przeciwnikowi na poprawę wyniku końcowego – ocenił szkoleniowiec zespołu.

U-11: UKS 141 II – Wilki 1:6
bramka: Suchocki
UKS 141: Naumiuk, Suchocki, Sz.Góraj, D.Chmielewski, Zaremba, Wysowski, Szymański, Sitkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: