Piłkarskie urodziny w MKS Grochovia!

Aktualności

22.03.2024

Nowa oferta już dostępna! Piłkarskie urodziny w MKS Grochovia. Przełam rutynę i zorganizuj razem z nami sportowe urodziny dla Twojego dziecka!


Koniec z imprezami, które ograniczają się tylko do obżerania słodyczami i wizytami w fast foodach, z nami Twoje dziecko spędzi czas zdrowo i aktywnie! Wiemy ile daje radości daje aktywnie spędzony czas oraz jak pozytywnie wpływa on na nasze zdrowie. Sportowe urodziny gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale również udowadniają, że nawet najmniejsza aktywność fizyczna niesie za sobą dużo frajdy.


Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku zapraszamy do organizacji niezapomnianych urodzin w konwencji sportowej, scenariusz imprezy dopasowujemy do zainteresowań, umiejętności, a przede wszystkim do wieku Twojego dziecka. Wiemy jaką olbrzymią uwagę dzieci poświęcają swoim urodzinom, to dla nich jeden z najważniejszych dni w roku. Świętowanie urodzin z nami to świetna zabawa, która sprawi, że przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka będzie wyjątkowe i niezapomniane!


Jeżeli szukasz pomysłu na organizację urodzin dla swojego dziecka, wybierz jeden z dwóch pakietów i wypełnij formularz zgłoszeniowy , a my przygotujemy dla Ciebie i Twojego dziecka niezapomniane wydarzenie!

Oferta dostępna w zakładce strefa rodzica, a także tutaj: Piłkarskie urodziny

Kontakt

Znajdziesz nas też na: