Podsumowanie meczów Żaków

Aktualności

22.10.2018

W ostatnich trzech spotkaniach Żaki U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010) trenerów Alicji Sztobskiej i Beaty Malinowskiej zaliczyli dwie porażki i wyjazdowy remis z Józefovią Józefów.

Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Jak zwykle drużyna dostarczyła nam dużo emocji. W dość prosty i szybki sposób zdobyli cztery bramki. Natomiast zbyt szybko spoczęli na laurach. To był naprawdę dobry mecz i przede wszystkim nasz mecz. Drużyna Józefovii po prostu skorzystała z sytuacji jakie im stworzyliśmy i bramki wpadały po naszych błędach. Mecz skończył się remisem 4: 4.

U-9: Józefovia – UKS 141 4:4
bramki: Karwicki (3), Maciak
UKS 141: Karwicki, Ka.Janek, P.Cieślak, Filipczak , Filipiuk, Grynowiecki, Jagodziński, M.Lichosyt, Łabecki, Maciak, I.Małkiewicz, S.Molak, Olawa, Serzysko.


Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Takie mecze jak ten udowadniają, że jest jeszcze dużo pracy przed nami. Zaczynamy z ogromnym powerem, trzymamy się założeń i zdobywamy bramkę. Gramy mocno, niewątpliwie prowadząc w meczu. Nagle tracimy bramkę przez nieuwagę i wszystko siada! Jakby nagle na boisku pojawiała się inna drużyna. Później przeciwnik nabiera już tylko pewności siebie i gra piękny mecz. My graliśmy do końca, ale czy to była walka?

U-9: GOOL S. – UKS 141 II 5:1
bramka: M.Dauksza
UKS 141 II: Karwicki, M.Dauksza, Goleń, M.Lichosyt, I.Małkiewicz, S.Molak, Olawa, Łabecki.


Alicja Sztobska, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejny mecz, który rozpoczynamy strzeloną bramką. Bardzo ładna akcja wykończona strzałem i punkt dla nas. Śmiało muszę powiedzieć, że to był najlepszy mecz rocznika 2010 w tym sezonie. Chłopcy od początku do końca walczyli o swoje. Rozgrywali piękne akcje, pokonywali przeciwnika jeden na jeden. Jedyne czego brakowało mi w tym meczu to strzałów, bo oddaliśmy ich niewiele, ale było to spowodowane silną obroną przeciwnik. Mecz skończył się wynikiem 2:1 na korzyść drużyny z Ursynowa, jednak UKS 141 walczył do ostatniej sekundy meczu. Naprawdę było to miłe dla oczu widowisko.

U-9: UKS 141 – Ursynów 1:2
bramka: Filipiuk
UKS 141: Ka.Janek, Filipczak, Antolik, Filipiuk, Jagodziński, Mi.Strzelczyk, Pszczoła, Serzysko, Maciak, P.Cieślak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: