Podsumowanie meczów Młodzików

Aktualności

20.03.2019

W ostatnich dwóch tygodniach UKS 141 Warszawa U-13 (rocznik 2006/07) pod wodzą trenera Macieja Starczewskiego rozegrał spotkania ze Zniczem Pruszków, Rakovią Warszawa, Mazovią Mińsk Mazowiecki i Ząbkovią Ząbki.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Kapitalny mecz naszej drużyny i jeden z lepszych jakie widziałem w czasie już ponad dwuletniej pracy z rocznikiem 2006/2007. Nie mieliśmy słabych punktów w naszej drużynie w starciu z bardzo dobrym przeciwnikiem. Znicz przy wyniku 2:0 miał nawet rzut karny, ale Maciek Naumiuk pokazał jaka drużyna „rządzi i dzieli na boisku”. Brawo chłopaki – duma mnie rozpiera!

U-13: UKS 141 – Znicz 5:0 (2:0)
bramki: Moroz (2), Grzymała-Kazłowski, Mazek, Podgórski
UKS 141: Naumiuk – Mazek (Rezler), J.Mazur, Sz.Góraj, J.Rydzewski (Wysowski) – P.Dąbkowski, Podgórski, Moroz – Grzymała-Kazłowski.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Wygrała drużyna lepiej zorganizowana. Nasi zawodnicy przewyższali Rakovię lepszą współpracą na boisku. Umiejętności techniczne obydwu ekip były na podobnym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, którzy jeszcze niedawno nie byli zbyt pewni siebie, a teraz coraz śmielej radzą sobie na boisku. Liczę również, że w kolejnych meczach wzorem Adama Siudka reszta zawodników również będzie podpowiadała na boisku.

U-13: UKS 141 – Rakovia 4:0 (2:0)
bramki: 2 Długokęcki, Mazek, Kazłowski
UKS 141: Siudek – D.Chmielewski, (J.Rydzewski), Wysowski, Sz.Góraj, Koszewski (McIntyre) – Mazek (Zaremba), Podgórski, Duszczyk – Grzymała-Kazłowski (Rezler).

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Zagraliśmy z bardzo dobrą drużyną. Do przerwy mecz był w miarę wyrównany, ale niestety w drugiej połowie naszym zawodnikom po prostu „zabrakło mocy” i przeciwnik to bardzo dobrze potrafił wykorzystać. Mimo tak niekorzystnego wyniku  z postawy chłopaków w pierwszej połowie jestem zadowolony, gdyż byliśmy równorzędną drużyną dla bardziej renomowanego zespołu.

U-13: Mazovia – UKS 141 12:2 (3:1)
bramki: G.Molak, Grzymała-Kazłowski
UKS 141: Siudek – Mazek (J.Rydzewski), P.Dąbkowski, Sz.Góraj, Sitkowski – Wysowski (Długokęcki), Podgórski, Moroz – Grzymała-Kazłowski (G.Molak).

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobry mecz naszej drużyny, zdarzały się liczne błędy w obronie , ale wszędzie asekurował i wspierał swoich kolegów z zespołu Janek Mazur, który był poprostu nie do przejścia. W tym meczu większość zawodników grała na innych pozycjach niż zwykle i napewno do tego typu roszad w składzie będziemy jeszcze wracać. Na uwagę zasługuje gol zdobytu przez Wojtka Wysowskiego z połowy boiska.

U-13: UKS 141 – Ząbkovia 3:1 (1:0)
bramki: Podgórski, Moroz, Wysowski
UKS 141: Siudek – P.Dąbkowski (J.Rydzewski), J.Mazur, Moroz (Sz.Góraj), Podgórski (Wysowski), Mazek, Sitkowski, G.Molak – Grzymała-Kazłowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: