Podsumowanie ostatnich meczów Młodzików

Aktualności

09.11.2018

Zapraszamy do lektury relacji z ostatnich meczów Młodzików UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Rewanżowy mecz z ekipą AP Wilki rozegraliśmy w sobotni poranek 27.10.2018. W spotkanie weszliśmy słabo zorganizowani oraz mało skoncentrowani i po naszych błędach własnych przeciwnik strzelił dwie bramki w pierwszym kwadransie. Na szczęście nasza ekipa nie spuściła głów i cierpliwie szukała swoich szans, co przyniosło efekt w postaci gola. Po przerwie szereg niedokładności oraz braku zrozumienia poskutkowało utratą trzeciej bramki. Mimo kolejnego ciosu walczyliśmy do końca i w ostatnim kwadransie spotkania zdołaliśmy strzelić bramkę kontaktową, a w ostatnich minutach wyrównującą i jeszcze mieliśmy kilka szans na zwycięskiego gola, ale mecz niestety zakończył się wynikiem 3:3.
U-12: Wilki – UKS 141 3:3
bramki: Wróblewski (2), Sitkowski
UKS 141: Siudek, McIntyre, Naumiuk, Ambroziak, D.Chmielewski, Grzymała-Kazłowski, Koszewski, T.Kumor, G.Molak, Sitkowski, Wróblewski, Olczak, B.Matusiak.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Spotkanie rozegraliśmy w sobotę 27.10.2018. Mecz z typu „do zapomnienia”, ponieważ nie byliśmy w stanie przeciwstawić się ekipie Błyskawicy, która całkowicie przejęła kontrolę nad meczem. Nasza gra to mnóstwo niedokładności, brak zrozumienia, słabe przesuwanie oraz rażący brak skuteczności. Wszystko to pozwoliło przeciwnikowi na zbyt wiele, a w rezultacie doprowadziło do utraty czterech goli przy zdobyciu jedynie jednej bramki.
U-13: UKS 141 II – Błyskawica 1:4
bramka: Bonus
UKS 141 II: B.Matusiak, Bonus, O.Jędrasik, Modzelewski, Jandziński, Jadczyk, Wysowski, Koszewski, T.Kumor, Ambroziak, Olczak, Wolniewicz.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejny mecz z Polonezem zapowiadał się nadzwyczaj emocjonująco, ponieważ nasza drużyna walczyła o awans do III ligi. Niestety powracające stare problemy w postaci słabego wejścia w mecz i braku odpowiedniej koncentracji doprowadziły już na początku spotkania do utraty bardzo łatwo dwóch bramek po „prezentach” zgotowanych przez naszych zawodników. Dalszy ciąg spotkania to znowu mnóstwo niedokładności, szarpanej gry oraz braku skuteczności. Przeciwnik specjalnie nie musiał się wysilać, ponieważ to my stanowiliśmy dla siebie największe zagrożenie bardzo niefrasobliwą oraz nieodpowiedzialną grą w defensywie oraz w rozegraniu. Próbowaliśmy gonić wynik, ale mnożące się błędy dawały coraz więcej pewności przeciwnikowi na podwyższenie wyniku, w rezultacie czego przegrywamy mecz 2-5. Mimo słabej końcówki rozgrywek musimy optymistycznie patrzeć w przyszłość, ponieważ jest to nasz pierwszy rozegrany sezon w wymagającej lidze MZPN, której cały czas się uczymy i dzięki kilku ostatnim lekcjom wiemy nad czym w szczególności powinniśmy pracować, co w przyszłości zaprocentuje lepszą grą.
U-12: UKS 141 – Polonez II 2:5
bramki: G.Molak, Wróblewski
UKS 141: Siudek, B.Matusiak, McIntyre, Naumiuk, T.Kumor, Wróblewski, D.Chmielewski, Mazek, Sitkowski, Olczak, Ambroziak, G.Molak, Koszewski, Grzymała-Kazłowski.
U-13: UKS 141 – Agrykola 2:2 (2:0)
bramki: Moroz, Mrozowski
UKS 141: Naumiuk – Podgórski, J.Mazur, P.Dąbkowski, Sitkowski – Mrozowski, Grzymała-Kazłowski, Moroz – G.Molak; Siudek, Sz.Góraj, Długokęcki, Duszczyk, Rydzewski, Mazek, D.Chmielewski, Rezler.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: