Podsumowanie ostatnich meczów Żaków

Aktualności

19.09.2018

Trzy kolejne mecze mają za sobą Żaki U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010), którzy pod wodzą trenera Macieja Starczewskiego przegrali z Młodą Gwardią i Józefovią oraz pokonali GOOL Stanisławów.

U-9: Młoda Gwardia – UKS 141 II 5:3 (2:2) 
UKS 141: Ka.Janek, Serzysko, Filipczak, I.Małkiewicz, Dauksza, Łabęcki, Maciak, Pszczoła, Goleń, J.Dąbkowski, Florczak.
Wyrównane spotkanie, w którym lepiej zorganizowaną drużyną grającą bardziej zespołowo była ekipa gospodarzy. Było dużo gry jeden na jeden z naszej strony, lecz często w tych pojedynkach to przeciwnik był górą. Zdecydowanie też lepiej potrafimy grać w obronie i rozgrywać piłkę. Za dużą chęć gry, nieodpuszczanie ani na chwilę przeciwnikowi oraz walkę do ostatniej minuty wyróżnię Oskara Serzysko i Filipa Filipczaka. Czekam na kolejne mecze, w których to my będziemy kończyć spotkanie jako zwycięzcy.
Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Kolejny mecz, który był bardzo wyrównany, a wygrała tym razem drużyna bardziej skuteczna.
Przez 45 minut meczu, padła tylko jedna bramka, co dla drużyn w tej kategorii wiekowej jest bardzo rzadkie.
Mimo wyrównanego spotkania, widziałem w zachowaniu naszych zawodników niepotrzebny strach i lęk, przed przeciwnikiem. Nie czuliśmy się zbyt pewnie w czasie rozgrywania piłki. Ale nawet przy słabszej naszej dyspozycji, stworzyliśmy sporo okazji do zdobycia bramki, lecz bronił świetnie bramkarz drużyny gości lub nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć drogi do bramki drużyny z Józefowa.
U-9: UKS 141 – Józefovia 2:3 (0:1) 
UKS 141: Karwicki, S.Molak, Mi.Strzelczyk, P.Cieślak, Antolik, Jagodziński, Olawa, Filipiuk, M.Lichosyt.
Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, w którym od samego początku było widać u chłopaków duże chęci do gry oraz współpracę na boisku. Byliśmy zespołem w tym dniu trochę lepszym od przeciwnika. Przede wszystkim nie przegrywaliśmy pojedynków w obronie oraz świetnie bronił i otwierał akcje nasz bramkarz Kacper Janek. Brawo chłopaki, liczę na taką super postawę w kolejnych meczach.
U-9: UKS 141 II – GOOL Stanisławów 4:2 (2:2) 
UKS 141 II: Ka.Janek, Maciak, Pszczoła, P.Cieślak, Mi.Strzelczyk, Dauksza, J.Dąbkowski, Florczak, Olawa, Karwicki.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: