Podsumowanie ostatnich tygodni Młodzików

Aktualności

07.10.2018

W minionych tygodniach Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego rozegrali szereg meczów, których podsumowanie znajduje się w rozwinięciu news’a.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Pierwsza połowa pod znakiem walki i dużej ilości sytuacji. Do przerwy dwubramkowa przewaga naszego zespołu, a w drugiej odsłonie szukanie kolejnych szans i końcówka pod nasze dyktando.
U-12: UKS 141 – Wilki 3:0
gole: Molak (3)
asysty: McIntyre, Wróblewski
UKS 141: McIntyre, Siudek – Grzymała-Kazłowski, Sitkowski, Mazek, Olczak, Wróblewski, Szmorliński, G.Molak, Ambroziak, B.Matusiak.
U-13: Delta PP – UKS 141 II 0:16
bramki: Makuła (4), Olczak (3), O.Jędrasik (3), Wróblewski (3), Ambroziak, B.Matusiak, Jandziński
asysty: Ambroziak 4, Olczak 2, Makuła 2, Jandziński, Bonus, Jędrasik
UKS 141 II: B.Matusiak, Bonus, Olczak, O.Jędrasik, Makuła, Ambroziak,Wróblewski, Jandziński.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo wyrównany mecz ze wskazaniem na naszą przewagę w posiadaniu piłki i sytuacji podbramkowych, w długich okresach gry. Jednak kilka niefrasobliwości w rozegraniu piłki oraz błędy w defensywie doprowadziły do utraty dwóch bramek i mecz kończy się wynikiem 1:2.
U-13: UKS 141 – Polonia II 1:3
bramka: J.Mazur
UKS 141: McIntyre, Siudek, G.Molak, Moroz, Podgórski, Mazek, Długokęcki, Duszczyk, Grzymała-Kazłowski, Rezler, Dąbkowski, Mrozowski, Sz.Góraj, Szmorliński, J.Rydzewski, J.Mazur, Sitkowski, D.Chmielewski.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz pod znakiem ogromnej ilości niedokładności, słabej skuteczności oraz wolnego przesuwania po boisku, co nie przeszkodziło nam w odniesieniu kolejnego zwycięstwa 5:3.
U-13: UKS 141 II – WAF 5:3
UKS 141 II: 
Bonus, Jandziński, Duszczyk, Mrozowski, Góraj, Rydzewski, Jędrasik, Rezler, Makuła.
Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz „z tych do zapomnienia”, w zasadzie stać nas było w dniu dzisiejszym do podjęcia równorzędnej walki jedynie przez pierwsze 15 min spotkania, gdzie udało nam się strzelić bramkę. Później niestety było już tylko gorzej, to przeciwnik prowadził grę, lepiej się ustawiał oraz w zasadzie zdominował nas na boisku strzelając kolejne gole po rażących błędach indywidualnych oraz zespołowych. Sędzia którym był trener przeciwnika również nam nie pomógł podejmując kilka kontrowersyjnych decyzji i otrzymujemy zimny prysznic na głowę w postaci porażki 1-3.
U-12: Polonez II – UKS 141 3:1
bramka: Wróblewski
asysta: McIntyre
UKS 141: Siudek, McIntyre, Mazek, G.Molak, Grzymała-Kazłowski, Wróblewski, D.Chmielewski, T.Kumor, Olczak, Szmorliński, Ambroziak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: