Podsumowanie Orlików U-11

Aktualności

16.06.2021

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem ostatnich pięciu spotkań Orlików U-11 trenera Mateusza Kędzierskiego. Bilans czterech zwycięstw i jednej porażki wygląda naprawdę okazale!

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez całe spotkanie kontrolowaliśmy przebieg gry, stwarzając sobie bardzo dużo okazji bramkowych. Tego dnia dobrze rozgrywaliśmy piłkę, stworzyliśmy dużo ciekawych, zespołowych akcji mimo, że w pierwszej kwarcie mieliśmy małe problemy, żeby złapać odpowiedni rytm gry. Każdy z chłopców dołożył cegiełkę do okazałego zwycięstwa i aż siedmiu zawodnikom udało się wpisać na listę strzelców. Mam nadzieję, że w każdym kolejnym meczu chłopcy będą pokazywać tak dobrze jak w dzisiejszym meczu.

U-11: UKS 141 – Grom 9:1 (2:0, 1:1, 4:0, 2:0)
bramki:
Maciak, Konefał (2), P.Cieślak, Ludwikowski, Jagodziński (2), Serzysko, Grynowiecki
UKS 141: Janek – Serzysko, Grynowiecki, P.Cieślak, Ludwikowski, Maciak, Konefał, Jagodziński, Antolik, Pszczoła.


Mateusz Gębarowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Nie był to nasz najlepszy mecz. Mieliśmy problem z wyprowadzeniem piłki spod własnej bramki i utrzymaniem się z nią na połowie rywala. Jeszcze w pierwszej kwarcie graliśmy z Drukarzem jak równy z równym, lecz z czasem przewaga gości zaczęła się uwidaczniać. Mimo że w pierwszych dwóch kwartach nie strzeliliśmy bramek to mieliśmy ku temu kilka okazji po kontratakach. Natomiast, gdy w końcu w trzeciej kwarcie bramkę zdobyliśmy, zrobiliśmy to najlepszym możliwym stylu: po koronkowej akcji i wymianie kilku podań na całym boisku do bramki trafił Kuba Zając. Po tym trafieniu poszliśmy za ciosem – Kuba dołożył drugiego gola z dystansu, a trzecią z bramek zdobył Bartek strzałem zza pola karnego. To był nasz najlepszy moment, ale nadal za mało, aby tego dnia nawiązać walkę z dobrze dysponowanym rywalem. W naszej bramce dzielnie spisywał się Gutek z młodszego rocznika, który jeszcze kilka razy uchronił nasz zespół przed startą bramki.

U-11: UKS 141 – Drukarz II 3:11
bramki:
Zając (2), Ludwikowski
UKS 141: Mazur – P.Cieślak, Grynowiecki, Kumor, Maciak – Ludwikowski – Jagodziński; Zając, Pszczoła, Gniadek, Ziębicki.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– To był bardzo dobry mecz w wykonaniu chłopców. Mimo tego, że znowu trochę czasu zajęło nam wejście na swój odpowiedni poziom gry, każdy zawodnik dołożył dzisiaj cegiełkę do okazałego zwycięstwa. Bardzo dobrze rozgrywaliśmy piłkę, a ataki gospodarzy bardzo dobrze przerywała dwójka naszych obrońców Wiktor i Piotrek. Skutecznością w tym meczu popisał się Kuba Jagodziński, który zdobył cztery bramki. Wielkie brawa dla chłopaków za dzisiejsze spotkanie.

U-11: Junior – UKS 141 II 2:7 (1:1, 1:2, 0:0, 0:4)
bramki:
Jagodziński (4), Konefał, Maszkowski (2)
UKS 141 II: Janek, Goleń, Ziębicki, Filipiuk, Konefał, M.Lichosyt, Jagodziński, Maszkowski, Dauksza.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie. Szybko narzuciliśmy swój styl gry i przez zdecydowaną większość meczu prowadziliśmy to spotkanie. Stworzyliśmy dużo ciekawych składnych akcji, a większość z nich zamieniliśmy na bramki. W tym spotkaniu na wielkie brawa zasłużył każdy z chłopców ponieważ każdy z nich miał duży wkład do okazałego zwycięstwa.

U-11: UKS 141 – Eskadra
bramki:
Filipczak (3), Grynowiecki, Maciak (2), Ludwikowski (2)
UKS 141: Janek, Grynowiecki, P.Cieślak, Ludwikowski, Maciak, Jagodziński, Filipczak, Pszczoła, Antolik, Kumor.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– W tym meczu kluczem do zwycięstwa była gra w defensywie. Każdy zawodnik grający na pozycji 4 i 5 bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków. Bardzo dobrze rozbijaliśmy ataki rywali i co chwila groźnie atakowaliśmy. Tego dnia naszym talizmanem był Kacper Janek, który rozegrał świetne zawody, kilkukrotnie ratując drużynę przed utratą bramki. To był udany mecz w naszym wykonaniu.

U-11: UKS 141 II – Polonez 5:1 (2:0, 1:0, 0:0, 2:1)
bramki:
Pszczoła (2), Cieślak, Filipczak (2)
UKS 141 II: Janek, Goleń, Grynowiecki, P.Cieślak, Konefał, Pszczoła, Filipczak, Maszkowski, Ziębicki, M.Lichosyt.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: