Podsumowanie Żaków U-9

Aktualności

13.10.2020

W ostatnim tygodniu Źaki U-9 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2012, grupa żółta) trenerów Grzegorz Sitnickiego i Michała Godlewskiego rozegrała trzy spotkania przeciwko EsKadrze, KS LAS i KS-em II Halinów.

Grzegorz Sitnicki, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety po raz kolejny przespaliśmy pierwsze dwie kwarty , które ustawiły wynik meczu na korzyść gospodarzy. Dopiero w ostatniej kwarcie nasi zawodnicy śmielej zaatakowali przeciwnika i strzelili trzy bramki w ostatnich 5 minutach. Szkoda początku meczu, wyraźnie widać, że wizyta na dużym obiekcie lekko onieśmieliła chłopców. Końcówka meczu pokazała, że przy odpowiedniej koncentracji stać nas na zdecydowanie lepszą grę.

U-9: EsKadra – UKS 141
UKS 141:
Woźniak, Fila, Rynkun-Werner, W.Bąk, Filipowicz, Florczak, Szymański, A.Panasz, Wiliński, Jakowenko, F.Panasz.


Grzegorz Sitnicki, trener UKS 141 Warszawa:
– Rozegraliśmy bardzo dobry mecz, który do końca trzymał w napięciu. Już w pierwszych minutach strzeliliśmy bramkę, której autorem był Krzysiek Florczak. Niestety dwa proste błędy spowodowały , że na przerwę schodziliśmy przegrywając 2-1. W ostatniej kwarcie chłopcy zagrali bardzo ambitnie, zdobywając bramkę na 2-2 po strzale Jasia Woźniaka , który popisał się dużym poświęceniem. Kluczowym dla losów spotkania był rzut wolny, który zawodnik gości wykonał perfekcyjnie, pokonując naszego bramkarza strzałem w okienko. Ta bramka podłamała naszych zawodników, którzy w końcówce popełnili jeszcze dwa błędy. Końcowy wynik jest nieco za wysoki, ale tego dnia wygrała drużyny lepsza. Naszym chłopcom należą się brawa za walkę i dobrą postawę. 

U-9: UKS 141 – KS LAS
UKS 141:
Woźniak, W.Bąk,  Filipowicz, Florczak, Vlasaty, A.Panasz, Wiliński, Jakowenko, Zygmunt.


Grzegorz Sitnicki, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz z Halinowem pokazał nam trenerom, jak dużo pracy jest jeszcze przed zespołem. W pierwszej połowie zostaliśmy lekko stłamszeni, goście pokazali agresywną i skuteczną grę. Bardzo dobrze broniła również ich bramkarka, która kilkakrotnie uratowała swój zespół od utraty bramki. W zespole Halinowa było 3 wyróżniających się zawodników, którzy pozytywnie wybijają się ponad poziom tej ligi. Dopiero w 3 i 4 kwarcie nasi zawodnicy podjęli walkę , widać było ogromne zaangażowanie i wolę walki. Na szczególną pochwałę zasługuje Jaś Woźniak, który momentami walczył za 3 zawodników. To dało pozytywny impuls pozostałym kolegom i w końcówce meczu strzeliliśmy 2 bardzo ładne bramki. Znowu w ostatnich minutach gonimy wynik po mocno przespanym początku meczu. 

U-9: UKS 141 – Halinów II
UKS 141:
Woźniak, W.Bąk, T.ietruliński, Jazowski, Petruk, Wiliński, Vlasaty, Sz.Jaroszewicz, Kaj Polak, Florczak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: