Podsumowanie Orlików

Aktualności

12.11.2020

Kolejnych pięć spotkania rozegrali piłkarze żółtych Orlików U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010) trenera Macieja Starczewskiego, którzy zmierzyli się z Legionem Warszawa, Be A Star II, Błyskawicą Warszawa, Juniorem Zacisze i Gromem II Warszawa.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Jeżeli bym miał w jednym zdaniu opisać ten mecz: „wynik jest lepszy od gry naszego zespołu”. Niestety tego dnia byliśmy mocno rozkojarzeni i mało skoncentrowani na meczu. To wszystko przełożyło się na nasz sposób grania i zaangażowanie. Za ten mecz zdecydowanie trzeba pochwalić Olka Pszczołę, który kilka razy swoją postawą na boisku starał się „zachęcić” naszą drużynę do lepszej gry.

U-11: UKS 141 – Legion 7:4 (2:1)
bramki:
Pszczoła (2), Grynowiecki, Zając, I.Małkiewicz, Gniadek
asysty: Maszkowski, Grynowiecki, Goleń, M.Kumor
UKS 141: Filipczak – Antolik, Serzysko – Gniadek, Grynowiecki, Pszczoła – Maciak; Maszkowski, Goleń, Filipiuk, M.Kumor, Kwiecień, Zając.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
Niestety dzisiaj więcej szczęścia miała drużyna gospodarzy. Nam mimo dobrego początku i prowadzenia, kompletnie nic nie wychodziło. Podejmowaliśmy na boisku w większości błędne decyzje. Graliśmy bardzo nerwowo. Sposób grania w naszym wykonaniu był bardzo chaotyczny. W całym meczu na pewno stworzyliśmy sobie więcej sytuacji od przeciwnika, lecz nie mogliśmy pokonać dobrze grającego bramkarz Be A Star.

U-11: Be A Star II – UKS 141 4:2 (3:1)
bramki:
Grynowiecki (2)
asysty: Serzysko
UKS 141: Ka.Janek – Antolik, Serzysko – Filipczak, P.Cieślak, Konefał – Grynowiecki; I.Małkiewicz, Ludwikowski, Jagodziński, Zając.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Zupełnie inny mecz w naszym wykonaniu niż dzień wcześniej. Widać było od początku pełną koncentrację i zaangażowanie. Pewne wyprowadzanie piłki, agresywna gra w obronie oraz skuteczność pod bramką przeciwnika. Mimo przegrywania już różnicą dwóch bramek, nasz zespół potrafił odwrócić losy meczu. Bohaterem spotkania został Michał Filipiuk, autor asysty oraz trzech bramek dla naszej drużyny. Cały zespół zasługuję na brawa i gratulacje. Życzyłbym sobie takiej postawy chłopaków w każdym meczu.

U-11: Junior Z. – UKS 141 2:4 (2:3)
bramki:
Filipiuk (3), Ludwikowski
asysty: Filipiuk
UKS 141: Filipczak – Gniadek, Maciak, Konefał – Serzysko, Kwiecień – Maszkowski; M.Kumor, Ludwikowski, Filipiuk, Lichosyt, S.Molak.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
Debiut przy Podskarbińskiej wypadł bardzo okazale, gdyż zdobyliśmy dzisiaj piętnaście bramek! Przeciwnik nie postawił nam dzisiaj zbyt wymagających warunków, a może to my nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele przez trzy kwarty meczu. W ostatnich piętnastu minutach nasi zawodnicy poczuli się tak pewnie i komfortowo na boisku, że zapomnieli zupełnie na czym polega gra w obronie. Zawodnicy Błyskawicy szybko to wykorzystali i zdobyli pięć goli. Na gratulacje i brawa zasługuję cała drużyna, ale dodatkowe wyróżnienia należą się dla Piotrka Cieślaka i Bartka Ludwikowskiego, którzy całkowicie zdominowali środek boiska.

U-11: UKS 141 – Błyskawica 15:6 (8:0)
bramki:
P.Cieślak (4), Ludwikowski (5), Goleń (2), Grynowiecki (2), Zając, Kwiecień
asysty: Gniadek (3), I.Małkiewicz, Ludwikowski (3), Grynowiecki (4), Kumor (2)
UKS 141: Serzysko – Gniadek, Grynowiecki, Pszczoła – P.Cieślak, Ludwikowski – I.Małkiewicz; Kwiecień, M.Kumor, Goleń, Zając, Ka.Janek.


Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
Pierwsze trzydzieści minut to gra jakiej jeszcze nie widział w tym sezonie w naszym wykonaniu. Nasi zawodnicy przechodzili samych siebie. Duża pewność gry, duże zaufanie do siebie, świetna komunikacja, bardzo dobre ustawienie zarówno w ataku, jak i w obronie. Duża wymienność pozycji na boisku. Do przerwy wygrywaliśmy 5:1. Niestety drugie trzydzieści minut już nie byliśmy drużyną z początku meczu. Zupełnie opadliśmy z sił, całkowicie oddaliśmy pole gry, czekając na to co zrobi przeciwnik. Przestaliśmy również stwarzać akcje pod bramką Gromu. Za to pod nasza bramką było bardzo nerwowo. Niestety w ostatnie kwarcie straciliśmy dwie bramki i ku radości gospodarzy, a naszym smutku mecz zakończył się rezultatem 6:5. Wielkie brawa za pierwszą część spotkania dla całej drużyny. Niestety w całym meczu tylko Bratek Ludwikowski zagrał na swoim poziomie, a to za mało, żeby wygrać mecz z tak dobrym rywalem. Za tydzień gramy ostatnie mecze w tej rundzie i liczę, że pokażemy że potrafimy grać dobrze i skutecznie.

U-11: Grom II – UKS 141 6:5 (1:5)
bramki:
Konefał, Maciak, Grynowiecki, Pszczoła, Serzysko
asysty: Serzysko, Ludwikowski, Konefał
UKS 141: Ka.Janek – P.Cieślak, Maciak, Konefał – Serzysko, Ludwikowski – Grynowiecki; I.Małkiewicz, M.Lichosyt, Pszczoła, Jagodziński.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: