Podwójna wygrana Młodzików

Aktualności

22.01.2019

Dwa mecze w lidze zimowej RSSport zaliczyli gracze Młodzików U-13 i U-12 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego, którzy pokonali kolejno Ursusa Warszawa 2:1 i Ząbkovię Ząbki 4:1.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od początku spotkania narzuciliśmy nasz styl gry i w pierwszym kwadransie otworzyliśmy wynik spotkania po pięknej zespołowej akcji. Dosyć szybko podwyższyliśmy wynik, strzelając kolejną bramkę, ale i po momencie dekoncentracji przeciwnik złapał z nami kontakt, notując swoje trafienie. Do końca zawodów nie pozwoliliśmy Ząbkovii na żadną groźną akcję, przy czym sami umieściliśmy piłkę w bramce kolejne dwa razy, doprowadzając do zwycięstwa 4:1.

U-12: UKS 141 – Ząbkovia 4:1 
bramki: Długokęcki (2), Rezler, Grzymała-Kazłowski
UKS 141: Siudek, McIntyre, Rezler, Mazek, Długokęcki, G.Molak, Wysowski, Duszczyk, Koszewski, Sitkowski, D.Chmielewski, Grzymała-Kazłowski.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Miłe zaskoczenie to postawa i gra zespołu rocznika 2006/2007 w pierwszym meczu od zakończenia jesiennych rozgrywek MZPN meczu w lidze zimowej RSSport. Poza jedną akcją drużyny Ursusa bardzo dobrze zaprezentowały się wszystkie formacje. W naszej grze ciężko doszukać się jakichkolwiek minusów. Współpraca na boisku, komunikacja, odbiór piłki na połowie przeciwnika, strzały na bramkę – jednym słowem oby tak dalej w 2019 roku. Brawo chłopaki!

U-13: UKS 141 – Ursus II 2:1 (2:0)
bramki: Rydzewski, Mazek
UKS 141: Naumiuk – J.Rydzewski (Mazek), J.Mazur, Sz.Góraj, Sitkowski (D.Chmielewski) – P.Dąbkowski, G.Molak (Grzymała-Kazłowski), Podgórski – Moroz.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: