Podział punktów na inaugurację Młodzików

Aktualności

16.04.2018

Na inaugurację ligowej wiosny Młodziki U-12 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa żółta) trenerów Macieja Starczewskiego i Kamila Rutkowskiego zremisowali na wyjeździe z Białymi Orłami 1:1 po bramce Jana Moroza.

Maciej Starczewski, trener UKS 141 Warszawa:
– Jestem dumny z naszej drużyny. Mecz rozpoczął się w szybkim tempie. Drużyna gospodarzy próbowała szybko grać piłką, miała przewagę w posiadaniu i rozgrywaniu piłki, lecz nie stwarzała zagrożenia pod naszą bramką. My mieliśmy w początkowej części meczu zbyt dużo strat piłki i mało pewności siebie ? graliśmy bardzo nerwowo. Gdy wydawało się, że mecz się wyrównał to straciliśmy bramkę! Strata bramki bardzo dobrze podziałała na nasz zespół, utrzymywaliśmy się przy piłce, komunikowaliśmy się, szukaliśmy wolnego, lepiej ustawionego zawodnika do gry, a po starcie piłki chcieliśmy ją szybko odebrać. Z każdą kolejną minutą nabieraliśmy większej pewności siebie. Dzięki temu mieliśmy dwie bardzo dobre sytuację, lecz piłka nie chciała wpaść do bramki Białych Orłów. W końcu po świetnie rozegranej akcji i podaniu prostopadłej piłki Stefana do Moro zdobyliśmy gola. Po strzelonej bramce zdominowaliśmy przeciwnika, na „szóstce” ?szalał? „Dąbek”, Hubert, Stefan i Moro dobrze rozgrywali piłkę, „dwójka” i „trójka” robili przewagę na swoich stronach boiska, Dany i „Szymfon” byli nie do przejścia, a dodatkowo bardzo odpowiedzialnie i mądrze grał Alex. Po przerwie gra się wyrównała, zarówno przeciwnik, jaki my nie mieliśmy okazji do zdobycia bramki. W ostatniej akcji meczu świetnie się zachował masz nowy nabytek z grupy zielonej: bramkarz Adam Siudek, który wyszedł zwycięsko z sytuacji jeden na jeden z napastnikiem. Gratulację dla chłopaków za super postawę i bardzo dobry mecz.

U-12: Białe Orły – UKS 141 1:1 (1:1)
bramka: Moroz
UKS 141: McIntyre (Siudek) – Mazur (Mazek), Babor, Sz.Góraj, Sitkowski (Wysowski) – P.Dąbkowski, Podgórski, Grzymała-Kazłowski (D.Chmielewski) – Moroz.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: