Porażka Żaków w Karczewie

Aktualności

02.11.2018

Porażką zakończyło się wyjazdowe starcie najmłodszych Żaków UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2011) trenera Pawła Praczyka  z Mazurem II Karczew.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz rozgrywaliśmy przy bardzo niekorzystnej aurze. Gospodarze rozpoczęli bardzo ofensywnie starając się od początku strzelić bramkę i zdominować mecz. UKSiaki bardzo skoncentrowani, zdecydowanie odpierali ataki. Pierwsza kwarta na remis 0:0. W dalszej części meczu po małych błędach straciliśmy bramkę i w połowie meczu było 1:0. Mecz cały czas był „na styku”. Staraliśmy się odrobić straty i zagrać bardziej ofensywnie, co wykorzystał Mazur i strzelił nam dwie bramki. W ostatniej kwarcie co raz częściej stwarzaliśmy sobie sytuację i w końcu padła dla nas bramka strzelona przez Witka. Ożywieni golem staraliśmy się dogonić wynik. Na liste strzelców wpisał się również Antek, jednak mecz zakończył się wynikiem 5:2. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Cała drużyna rozegrała świetne zawody.

U-8: Mazur II – UKS 141 5:2
bramki: W.Sobota, Pietrzak
UKS 141: Adamski, G.Mazur, Szańkowski, W.Sobota, Pietrzak, Toczyski, O.Piekut, Piwinski, Bąk, Sokalik, Zagórski.