Porażki zielonych Młodzików

Aktualności

08.03.2019

W ostatnich dwóch meczach w Lidze Piłkarskiej Strefy Futbolu UKS 141 Warszawa (rocznik 2006/07, grupa zielona trenera Kamila Rutkowskiego zaliczył porażki ze Zwarem Warszawa i FC Pumą.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niestety nie weszliśmy dobrze w ten mecz. Po nerwowym początku z naszej strony daliśmy się zepchnąć do defensywy przeciwnikowi, który wykorzystał słabszą dyspozycję naszych zawodników i dał się sfaulować w polu karnym, co poskutkowało podyktowaniem jedenastki przez sędziego. Mimo straconej bramki staraliśmy się odbudować naszą grę, lecz tego dnia jak na złość nic nie chciało wychodzić. Przeciwnik natomiast wykorzystywał każdą naszą nieuwagę, brak doskoku, niedokładne podania, słabe ustawianie się i narzucił swój styl gry. Do końca meczu staraliśmy się o poprawę jakości gry i momentami nam się to udawało, lecz trwało zdecydowanie za krótko.

U-12: UKS 141 – Zwar 2:6
bramki: Wróblewski, Olczak
UKS 141: Bonus, P.Patorski, Wolniewicz, Modzelewski, Malczyk, Wróblewski, Makuła, Ambroziak, T.Kumor, B.Matusiak, Olczak, O.Jędrasik, Jadczyk.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Od samego początku dała się we znaki nerwowość w rozgrywaniu piłki, co prowadziło do sporej ilości strat z czego przeciwnik skorzystał, strzelając nam dwie bramki jeszcze w pierwszej połowie. Druga odsłona meczu to już o wiele lepsza gra z naszej strony. Obserwowaliśmy akcje zespołowe oraz walkę o każdy metr boiska, jednak przez dłuższy czas piłka mijała bramkę przeciwnika jak zaczarowana. Nasze wysiłki przyniosły efekt na kilka minut przed końcem spotkania, co dodało nam pewności siebie, jednak na odwrócenie wyniku zabrakło zwyczajnie szczęścia oraz czasu.

U-12: UKS 141 – Puma 1:2
bramka: Jadczyk
UKS 141: Bonus, P.Patorski, B.Matusiak, Jadczyk, Modzelewski, Ambroziak, O.Jędrasik, T.Kumor, Wróblewski, Malczyk, Makuła, Wolniewicz.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: