Pracowity tydzień Żaków

Aktualności

02.06.2017

Na przestrzeni ostatnich kilku dni UKS 141 Warszawa U-9 (rocznik 2008/09, grupa żółta) trenerów Marcina Wierciocha i Kuby Janusa rozegrał dwa spotkania, zaliczając porażkę z Deltą Warszawa 5:8 i wygraną z UKS-em Irzyk 4:2.

– W sobotę graliśmy z Deltą Warszawa. Mecz był wyrównany. Po połowie prowadziliśmy 2:1, a po III kwarty wynik był 4:4. W ostatniej kwarcie chłopcy jednak opadli z sił, co skutkowało kilkoma niepotrzebnymi błędami i mecz zakończył się wynikiem 8:5. Mimo wszystko wielkie brawa dla zawodników za walkę i poświęcenie – powiedział szkoleniowiec drużyny Żaków.

U-9: Delta – UKS 141 8:5
UKS 141: Żemajtys, Banasiak, Szańkowski, Ziencik, Miłobędzki, Brzozowski, Celiński, Kamać, Ziętara, Grabowski.


– Mecz z Irzykiem nie należał do łatwych mimo, że goście przyjechali w siedmioosobowym składzie. Mało dokładnych podań, brak szybko podejmowanych decyzji – to wszystko powodowało bardzo chaotyczna grę naszego zespołu. Jednak i takie mecze trzeba wygrywać, dlatego brawa dla naszych zawodników. Wielka pochwała dla „Oliego”, który po straconej przez nas bramce na 3:2 szybko strzelił gola na 4-2 po świetnej indywidualnej akcji, gdy rozpoczął od środka, mijając cały zespół Irzyka sam. Brawo dla wszystkich zawodników! – ocenił trener Wiercioch.

U-9: UKS 141 – Irzyk 4:2
UKS 141: Żemajtys, Banasiak, K.Matusiak, Szańkowski, Celiński, Kamać, Wieczorek, Miłobędzki, Grabowski, Ziencik, Krawczyński, Rawiński.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: