Premierowa wygrana

Aktualności

12.11.2020

Przełamała się drużyna zielonych Młodzików UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09), która pod wodzą trenera Kamila Rutkowskiego pokonała na wyjeździe Deltę Warszawa GM 4:2!

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Niedzielnego ranka bardzo nam się chciało grać w piłkę i mimo szybko straconych goli otrząsnęliśmy się i zaczęliśmy rywalizować jak równy z równym, momentami spychając przeciwnika nawet do głębokiej defensywy. Dodało nam to dużo pewności siebie i w końcówce meczu doprowadziliśmy do remisu, a dzięki determinacji, nieustępliwości i walki do końca udało nam się strzelić jeszcze dwa gole ,co pozwoliło naszej drużynie odnieść pierwsze, ale jakże ważne zwycięstwo z faworyzowanym przeciwnikiem. Brawa dla wszystkich za super nastawienie i grę do końcowego gwizdka. Na specjalne wyróżnienie zasługuje gra Kuby Cybulskiego na bramce, Tomka Bury oraz Janka Kolatora w defensywie, Daniela Tykhonenko za ustrzelenie hat-tricka oraz super grę w środku pola Kacpra Jankowskiego. Siła tkwi w zespole! Brawo!

U-13: Delta GM – UKS 141 2:4
bramki:
Tykhonenko (3), Kruszona
UKS 141: Cybulski, Timofieiev, T.Jaroszewicz, Pietrusiak, Ka.Jankowski, D.Jankowski, Tykhonenko, Suchodolski, Bura, Kolator, Kruszona, Pawlus, Bogucki, Koszałka, Wardziński-Linaje.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: