Przełamanie Juniorów!

Aktualności

27.10.2020

Po dwóch bramkach Macieja Nawrota Juniorzy U-17 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2004/05) trenera Mateusza Kędzierskiego pokonali w domowym spotkaniu FC Lesznowolę 2:1!

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Po czterech meczach bez zdobyczy punktowej, zagranych w bardzo kiepskim stylu w końcu przyszedł moment na który bardzo czekaliśmy, a mianowicie na zdobycie trzech punktów. Po dzisiejszym spotkaniu na pochwałę na pewno zasługuje gra defensywna naszego zespołu. W końcu zagraliśmy odpowiedzialnie w defensywie, a nasze przejścia z ataku do obrony wyglądały bardzo przyzwoicie, co pozwoliło na utratę tylko jednej bramki i mimo momentów, w których goście wyraźnie przejmowali inicjatywę, dobrą grą w obronie byliśmy w stanie oddalać zagrożenie od własnej bramki. Cieszy również fakt, że przez zdecydowaną większość meczu moi zawodnicy wykazywali się dużą dyscypliną taktyczną. Pozostało ciężko pracować na treningach i liczyć, że kolejne mecze, które rozegramy również będą tak dobre jak ten wczorajszy.

U-17: UKS 141 – Lesznowola 2:1 (2:1)
bramki:
Nawrot (2)
UKS 141: E.Małkiewicz – Trębicki, Omelan, A.Chmielewski, Wałdoch – Nawrot, Stepnowski, Witkowski, Komorowski, M.Piekut (70. Sz.Molak) – Rusinowski (52. Sadecki).

Kontakt

Znajdziesz nas też na: