Przespali pierwszą kwartę

Aktualności

07.06.2018

UKS 141 Warszawa U-10 (rocznik 2008)  trenerów Marcina Wierciocha i Dariusza Wendolowskiego przegrał zaległe spotkanie z ATP II Warszawa 6:9. 

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz, w którym mieliśmy się odegrać za pierwszy, przegrany mecz z tym zespołem 3:5. Niestety znowu rozpoczęliśmy mecz, bojąc się przeciwnika i nie wierząc w swoje umiejętności, czego skutkiem było pięć straconych bramek w pierwszej kwarcie. Przy każdej popełnialiśmy błędy jako drużyna, ale to jest czas, żeby popełniać błędy – ważne, żeby zawodnicy z pomocą trenerów wyciągnęli wnioski, popełniali ich coraz mniej, jednak do tego jest potrzebne regularne chodzenie na treningi, czego brakuje. Końcówka meczu wyglądała tak jak miał wyglądać cały mecz w naszym wykonaniu: cztery strzelone bramki w krótkim czasie, walka, pewność siebie, jednak piętnaście minut to było za mało, żeby tego dnia pokonać zespół rywala. Trenujemy dalej, żeby wyeliminować błędy z meczu i walczymy dalej o pierwsze zwycięstwo w rundzie, na co zostały jeszcze dwa mecze.

U-10: UKS 141 – ATP II 6:9
UKS 141: Żemajtys, K.Lichosyt, Chaszczewicz, K.Brzozowski, M.Szańkowski, Cybulski, Cyperling, Sieradzki, K.Sobota, J.Wieczorek, Krawczyński, K.Matusiak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: