Radosny wyjazd Młodzików

Aktualności

12.10.2020

Młodziki U-13 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) trenera Pawła Praczyka wygrali kolejne spotkanie, tym razem pewnie pokonując na wyjeździe AP Radość 5:1.

Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– Cala pierwsza połowa bardzo bojaźliwa, co poskutkowało stratą przypadkowej bramki już na samym początku. Dużo chaosu wkradło się w naszą grę, ale udało nam się wyrównać jeszcze przed zmianą stron.
Po przerwie zagraliśmy zdecydowanie odważniej, nie pozostawiając zbyt dużo miejsca rywalom. Od samego początku atakowaliśmy bramkę Radości, ale dopiero po czterdziestu pięciu minutach gry wyszliśmy na prowadzenie i już do końca go nie oddaliśmy.

U-13: Radość – UKS 141 1:5