Wygrana wymknęła się z rąk

Aktualności

13.03.2016

Inauguracyjne spotkanie ligowe trampkarzy U-14 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2002/03) przeciwko AP Marcovia Marki zakończyło się remisem 3:3. W drużynie trenera Michała Godłozy na listę strzelców wpisali się Antoni Kamać oraz dwukrotnie Daniel Godłoza.

– Pokazaliśmy wspaniałą grę w pierwszej połowie, szczególnie mogła się podobać kombinacyjna akcja, po której strzeliliśmy drugą bramkę. Po pierwszych trzydziestu minutach powinniśmy prowadzić co najmniej czterema bramkami. Na początku drugiej części spotkania najlepszy tego dnia w naszym zespole Antek Kamać był ewidentnie faulowany – rywal pociągnął go za koszulkę i przed strzałem powalił na ziemię w polu karnym, czego nie zauważył sędzia. Potem swoją szansę na podwyższenie prowadzenia miał Olaf Osiecki, ale oddał zły strzał z dwudziestu pięciu metrów, mając wyraźnie wysuniętego od bramki bramkarza rywala. Następnie do głosu doszli rywale, którzy zdołali wyrównać, a decydującą bramkę zdobyli w ostatniej akcji meczu po strzale z rzutu wolnego – zrelacjonował zawody trener UKS-u 141 Michał Godłoza.

Kolejne spotkanie „UKaeSiacy” rozegrają w niedzielę 20 marca o godz. 12:00, gdy zostaną podjęci przez WKS Rząśnik.

UKS 141 – Marcovia 3:3 (3:0)
bramki: D.Godłoza (2), A.Kamać
UKS 141: J.Metera – Maliszewski, Zimnicki, Kubecki, Mrozek – Jędras (Osiecki), Cichoniec, Porczyński, Żymałkowski (Całka) – D.Godłoza, A.Kamać (G.Bednorz).

 

Kontakt

Znajdziesz nas też na: