Remis Młodzików z EsKadrą

Aktualności

09.10.2020

Wynikiem 1:1 zakończyło się niedzielne starcie UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2008/09, grupa żółta) z AP EsKadrą. Jedynego gola dla „UKaeSiaków” zdobył na początku spotkania Igor Dzieliński.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz zaczął się dla nas szczęśliwie, ponieważ dosyć szybko strzeliliśmy gola otwierającego, co niestety podziałało na nas usypiająco, bo zaczęliśmy grać bardzo wolo, asekuracyjnie i czytelnie dla przeciwnika. Oczywiście zemściło się to przed końcem pierwszej połowy, bo rywal po wykorzystaniu naszego błędu podczas wyprowadzenia piłki zdobył wyrównującą bramkę. W drugiej odsłonie sporo niedokładności po naszej stronie, ale wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania, mimo kilku groźnych sytuacji po obu stronach.
Z przebiegu meczu trzeba oddać przeciwnikowi lekką przewagę w kulturze gry oraz podziękować całej naszej drużynie za walkę do końca, ale na szczególną pochwałę zasługuje postawa naszego bramkarza Wiktora Żemajtysa, który wrócił po czterech miesiącach przerwy oraz stoperów Jana Wieczorka oraz Kostka Brzozowskiego. Brawo chłopaki!

U-13: EsKadra – UKS 141 1:1 (1:1)
bramka:
Dzieliński
UKS 141: Żemajtys – Bura, Dzieliński, J.Wieczorek, K.Brzozowski, Matusiak, Sułkowski, K.Góraj, K.Sobota, Suchodolski, L.Pietruliński.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: