Remis na zakończenie Żaków

Aktualności

09.06.2017

Po dwóch bramkach Franciszka Banasiaka UKS 141 Warszawa U-9 (rocznik 2008/09, grupa żółta) trenerów Marcina Wierciocha i Kuby Janusa zremisował 2:2 z Gwardią Warszawa w ostatnim meczu ligowym w sezonie 2016/2017.

– Ostatni mecz sezonu graliśmy z Gwardią, która zajmowała ostatnie miejsce i nie zdobyła do tej kolejki żadnego punktu, ale mimo tego nie zapowiadało się łatwe spotkanie. Było wiadomo, że Gwardia będzie walczyła o godne zakończenie sezonu i tak właśnie się stało. Mimo, że strzeliliśmy pierwszą bramkę to po faulu w polu karnym i wykorzystanym rzucie karnym Gwardia szybko wyrównała. W trzeciej kwarcie po rzucie wolnym strzeliła bramkę na 1:2 i ten wynik utrzymywał się do 57. minuty. Do tego czasu jedna i druga drużyna miały okazje na strzelenie bramek, ale ostatecznie to zawodnicy UKS-u ją zdobyli. Drugim trafieniem w tym meczu popisał się Franek Banasiak, który zapewnił drużynie jeden punkt i tak zwany „zwycięski” remis, który zapewnił nam w „najgorszym” wypadku zajęcie 4. miejsca w lidze i utrzymanie się w niej. Jeśli SF Warszawa nie wygra swojego meczu będzie nawet 3. Brawo dla całej drużyny za cały sezon oraz zawodników grających w meczu. zaangażowanie zawodników na treningach, współpraca i przede wszystkim radość z tego co, się robi spowodowała, że cała drużyna zrobiła postęp i osiągnęła pozytywny wynik – MW

U-9: UKS 141 – Gwardia 2:2
bramki: Banasiak (2)
UKS 141: Poborski, Cybulski, Sobota, Banasiak, Miłobędzki, Kamać, Chaszczewicz, Żemajtys, Ziencik, Celiński, Wieczorek, Krawczyński, Grabowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: