Remis Orlików z Jutrzenką

Aktualności

19.12.2017

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Ligi Zimowej RSsport pomiędzy Jutrzenką Cegłów a Orlikami U-10 UKS-u 141 Warszawa trenera Marcina Wierciocha.

Marcin Wiercioch, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę zagraliśmy kolejny mecz w ramach Ligi Zimowej przeciwko Jutrzence Cegłów. Mecz trzymał w napięciu do końca, gdyż jeszcze dziesięć minut przed jego zakończeniem Jutrzenka prowadziła 2:1. W końcówce udało nam się doprowadzić do wyniku 2:3 dla nas, jednak błąd przy wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki i zagranie do środka pola, gdzie nasz zawodnik sfaulował przeciwnika sprokurował rzut wolny dla Jutrzenki, po którym rywale wyrównali. Podział punktów uważam za zasłużony. Nasi zawodnicy w tym meczu byli ospali, popełniali proste błędy w kryciu, grali nerwowo, ale walka była do końca. Chęć zwycięstwa i indywidualne umiejętności pozwoliły zdobyć nam ważny punkt. W ostatniej kolejce zagramy ze Zwar-em, dlatego trzymajmy kciuki za zwycięstwo!

U-10: Jutrzenka – UKS 141 3:3 (2:0)
UKS 141: Żemajtys Banasiak, Brzozowski, K.Matusiak, Krawczyński, Miłobędzki, Gleba, Kolator, Ziencik, Cyperling, K.Sobota, J.Wieczorek.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: