Remis U-12 z Błyskawicą

Aktualności

21.09.2018

W niedzielnym meczu Młodzików U-12 UKS 141 Warszawa (rocznik 2007) dowodzony przez trenera Kamila Rutkowskiego zremisował na wyjeździe z Błyskawicą Warszawa 1:1, a jedynego gola dla „UKaeSiaków” zdobył Stefan Grzymała-Kazłowski.

Kamil Rutkowski, trener UKS 141 Warszawa:
– W niedzielę nasza drużyna mierzyła się w kolejnym meczu z ekipą Błyskawicy. Już od pierwszych minut można było zauważyć duże zaangażowanie obu drużyn, sporo walki w środku pola oraz akcja za akcję pod obiema bramkami. W połowie pierwszej odsłony to UKS 141 otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę. Fakt ten ani na chwilę nie odebrał wiary przeciwnikowi na szukanie swoich szans pod naszą bramką, jednak wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie dalszy ciąg walki, ale i spora ilość niedokładności, wolne przesuwanie formacji oraz brak odpowiedniej komunikacji zaprocentował zdobyciem gola przez przeciwników. W końcówce meczu wynik mógł przechylić się na każdą ze stron, jednak futbolówka nie chciała znaleźć już drogi do bramki. Kilkoma nieprzeciętnymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Alex McIntyre, który wybronił kilka ważnych strzałów i nie pozwolił przeciwnikowi wygrać tego spotkania. Oczywiście my też mieliśmy w końcówce swoje akcje podbramkowe, jednak były one w większości niecelne, blokowane lub zbyt wolno rozgrywane i niezakończone strzałami. Wynik meczu to sprawiedliwe 1:1.
U-12 Błyskawica – UKS141 1:1 (0:1)
bramka: Grzymała-Kazłowski
UKS 141: McIntyre – Naumiuk, D.Chmielewski, Grzymała-Kazłowski, Mazek, G.Molak, Olczak, Sitkowski, Szmorliński, Bednorz, T.Kumor, Wróblewski, Ambroziak.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: