Rośnie forma Orlików

Aktualności

25.02.2021

Trzy mecze w ramach Ligi Zimowej RSSport rozegrali w ostatnim czasie Orliki U-11 UKS-u 141 Warszawa (rocznik 2010, grupa żółta) trenera Mateusza Kędzierskiego, w których rywalami byli Wicher Kobyłka, Diamonds Academy oraz Mazur Radzymin.

Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Mecz z serii „cios za cios”. Na szczęście ten ostatni i decydujący zadali moi zawodnicy. Na pewno cieszy fakt, że byliśmy dzisiaj bardzo skuteczni, a wszystkie nasze bramki były wyjątkowej urody. Martwi to, że daliśmy sobie strzelić się pięć bramek, więc pozostaje przeanalizować dlaczego tak się stało i jeszcze mocnej pracować na treningach.

U-11: UKS 141 – Wicher 6:5 (2:2)
bramki:
Maciak, sam., Grynowiecki (2), Ludwikowski
UKS 141: Maciak, Serzysko, P.Cieślak, Filipiuk, Jagodziński, Zając, Grynowiecki, Ludwikowski, Małkiewicz, Konefał.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Początek spotkania to wyrównana gra w środkowej części boiska. Po kilkunastu minutach odważniej zaczęły atakować dziewczyny z Diamonds i od straty bramki uchronił nas słupek. Następnie to my zaczęliśmy dominować i stworzyliśmy dobrą okazję, lecz niestety również zakończoną strzałem w słupek. W drugiej połowie oba zespoły poprawiły swoją skuteczność. Chociaż pierwsi straciliśmy bramkę to potrafiliśmy odrobić straty. Gdy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem w ostatniej akcji zabrakło nam koncentracji i niestety straciliśmy bramkę.

U-11: UKS 141 – Diamonds 1:2 (0:0)
bramka:
Pszczoła
UKS 141: Antolik, Dauksza, Goleń, Janek, Kumor, Kwiecień, M.Lichosyt, Ziębicki, Pszczoła.


Mateusz Kędzierski, trener UKS 141 Warszawa:
– Bardzo emocjonujący mecz. Dużo sytuacji bramkowych stworzonych przez obie drużyny i dużo składnych ciekawych akcji. Po tym meczu chciałbym pochwalić zawodników przede wszystkim za konsekwencję i dobrą grę w obronie, która okazała się kluczem do zwycięstwa. Mój zespół zagrał bardzo dobrze, z należytą ambicją i wolą walki przez całe spotkanie.

U-11: UKS 141 – Mazur 3:1 (1:1)
bramki:
Maciak, Ludwikowski, sam.
UKS 141: Janek – Serzysko, Grynowiecki – Ludwikowski, Konefał, Maciak – Jagodziński; P.Cieślak, Zając, Małkiewicz.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: