Siedmiolatki pokonały Deltę

Aktualności

17.04.2015

Grupa naborowa rocznika 2008 UKS-u 141 Warszawa rozegrała mecz towarzyski z Deltą Warszawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Marcina Wierciocha 9:7.

Trener pochwalił swoich zawodników za grę w ataku, która przełożyła się na wysoką liczbę strzelonych goli. Zaznaczył jednak, że drużyna musi w najbliższym czasie popracować nad grą w obronie. W końcówce meczu przez słabszą grę w defensywie przeciwnicy strzelili kilka bramek. Mimo tego, chłopcy się nie poddali i dzielnie stawiali czoła zawodnikom Delty, pokazując prawdziwego ducha walki i ostatecznie zwyciężając.

Na osobny komentarz zasłużył swoją bardzo dobrą grą bramkarz Piotrek Lis. ? Piotrek mimo braku specjalnych treningów bramkarskich, okazał się być świetny na tej pozycji. Uchronił drużynę przed straceniem kilku cennych bramek. Pewnie wychodził do piłki, ale przede wszystkim sam analizował sytuację na boisku i w mądry sposób kierował grą ? mówił po meczu dumny szkoleniowiec. ? Każdy z zawodników przyczynił się do wygranej ? pochwalił wszystkich zawodników za dobrze rozegrany mecz trener Wiercioch.

Ważnym elementem meczu było wsparcie ze strony rodziców i rodzeństwa zawodników. Mimo mało sprzyjającej pogody, dzielnie kibicowali oni naszej drużynie i dodawali otuchy w gorszych momentach. Trener jeszcze raz dziękuję za zorganizowanie transportu i doping.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: