Słodko-gorzka inauguracja Żaków

Aktualności

15.04.2018

W pierwszych wiosennych meczach UKS 141 Warszawa U-9 (rocznik 2009, grupa żółta) trenerów Pawła Drożdża i Pawła Praczyka pokonał na wyjeździe Dolcan II Ząbki 5:4 i uległ u siebie Agrykoli II Warszawa 6:10.

Paweł Drożdż, trener UKS 141 Warszawa:
– Rozegraliśmy dziś bardzo emocjonujący mecz z Dolcanem II Ząbki. Może o tym świadczyć chociażby wynik meczu 4:5 dla UKS 141. Początek był jednak dość ospały w naszym wykonaniu, w efekcie czego Dolcan przejął inicjatywę, strzelając jako pierwszy bramkę. Po stracie gola nasi chłopcy trochę się ożywili i strzelili dwie bramki. Później znowu oddaliśmy inicjatywę i rywal doszedł nas na 2:2. Wtedy do roboty wzięli się „UKeSiacy”, strzelając dwie bramki. Następnie kolejnego zaćmienia dostali nasi zawodnicy i przeciwnik wyrównał wynik na 4:4. Ostatnie momenty meczu należały jednak do nas i w ostatniej minucie strzeliliśmy zwycięska bramkę. Gra do przodu na plus, jednak gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Teraz czekamy na kolejnego rywala!

U-9: Dolcan II – UKS 141 4:5
bramki: M.Stępień (3), Rawiński (2)
UKS 141: Sułkowski – K.Góraj, R.Cieślak, M.Stępień, R.Chmielewski, Rawiński, Dawniś.


Paweł Praczyk, trener UKS 141 Warszawa:
– W spotkaniu UKS 141 II – Agrykola II padło aż 16 bramek! W pierwszej kwarcie widowisko było wyrównane, przez chwilę nawet prowadziliśmy 2:1 po bramkach Amelki i Tymona, jednak na pierwszą przerwę schodziliśmy z remisem 2:2. Świetne wejście w drugiej kwarcie zanotował Igor. Od razu zdobył bramkę, a do przerwy dołożył jeszcze dwie, które na półmetku dawały nam remis 5:5. Druga część meczu obfitowała już głownie w bramki gości. Przed końcowym gwizdkiem mieliśmy jeszcze sporo okazji, ale na listę strzelców jeszcze tylko raz wpisał się Igor. To był ciężki mecz z dobrze dysponowanym rywalem.

U-9: UKS 141 II – Agrykola II 6:10
bramki: A.Bereza, Wocial, I.Jędrasik (4)
UKS 141: L.Pietruliński – Moryń, I.Jędrasik, A.Bereza, Wocial, Sułkowski.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: